in , ,

Spotkanie z popkulturą 2 w Szczecinie

Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) ogłasza kolejną edycję mini konwentu Spotkanie z popkulturą. Wydarzenie odbędzie się 28 marca. Wstęp wolny.

Jak informują organizatorzy, Spotkanie z popkulturą. Edycja 2 to 5 godzin wypełnione atrakcjami w dwóch salach biblioteki. Lokalni fani cosplayu, LARPów i RPG oraz komiksów i animacji japońskich zapraszają na prelekcje i warsztaty tematyczne. Biblioteka stanie się w tym dniu miejscem spotkania fandomowego hobby. Szczegółowe informacje w WYDARZENIU.

Program

15:00 Sala kameralna: “Warsztat pisania Hiraganą”, który poprowadzi Iga Uss (obowiązują zapisy)

16:00 Sala kameralna: “Warsztat malowania masek kabuki kitsune”, który poprowadzi Gabriela “Gabrietta” Gryta (obowiązują zapisy)

16:00 Sala spotkań: Prelekcja “Organizacja imprez konwentowych”, którą poprowadzi Robert “Serek” Bilski

17:00 Sala kameralna: Prelekcja “Zmiany w grach RPG na przestrzeni 30 lat”, którą poprowadzi Arkadiusz “Armiel” Mielczarek

17:00 Sala spotkań: Prelekcja “Larpy bitewne“, którą poprowadzi Tomasz Markowski

18:00 Sala kameralna: Prelekcja “Jak zacząć przygodę z polskim komiksem”, którą poprowadzi Marta Kostecka

18:00 Sala spotkań: Warsztat “Amatorski turniej walki na miecze”, który poprowadzi Michał “Afgan” Rozmarynowski (obowiązują zapisy)

19:00 Sala kameralna: Konkurs “Turniej planszówkowy”, który poprowadzi Mateusz Malicki (obowiązują zapisy)

19:00 Sala spotkań: Konkurs “1 z 10 wersja anime”, który poprowadzi Artur “Hatto Danmari” Niewczas
Niewczas

Na wskazane punktu programu obowiązują zapisy telefonicznie (91 506 50 58) bądź bezpośrednio w filii.

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Superman. Tom 1. Supercorp [recenzja]

Rashomon [recenzja]