in , ,

Non Stop Comics w maju

Wydawnictwo Non Stop Comics w maju wyda sporo nowych tytułów. Wśród nich kontynuacje serii, ale też supełnie nowe tytuły na rynku polskim.

Rat Queens tom 3: Demony
Scenariusz: Kurtis Wiebe Kurtis Wiebe
Rysunki: Tess Fowler TessFowler
Przekład: Maja i Kamil Śmiałkowscy
Format: 170 x 260 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 160
Kontynuacja najzabawniejszego cyklu fantasy ostatnich lat. Brawurowa akcja, czarny humor, bezkompromisowe bohaterki – wszystko na swoim miejscu. Satysfakcja gwarantowana! Uśmiejesz się jak Conan na Władcy Pierścieni.

Głebia tom 3: Wybrzeże gasnącego swiatła
Scenariusz: Rick Remender Rick Remender
Rysunki: Greg Tocchini Greg Tocchini
Przekład: Bartosz Czartoryski
Format: 170 x 260 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 136
Ciąg dalszy losów Stel Cain i jej rodziny. Epicka, pięknie narysowana opowieść sci-fi o końcu, a być może także początku zupełnie nowego świata. Remender i Tocchini czarują talentem i wyobraźnią.

Odrodzenie tom 3: Odległe miejsce
Scenariusz: Tim Seeley Tim Seeley
Rysunki: Mike Norton Mike Norton
Przekład: Bartosz Musiał
Format: 170 x 260 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 128
Polityczne przepychanki i religijne konfl ikty z niesztampowo ujętym
wątkiem powracających do życia zmarłych w tle. Detektyw Dana Cypress na tropie domniemanego mordercy swojej siostry. Em przedzierająca się przez zaśnieżony las w poszukiwaniu zjawy, która nawiedza okolicę. Trzecia odsłona Odrodzenia to jeszcze więcej zagadek i mrocznych tajemnic.

Zabij albo zgiń, tom 3
Scenariusz: Ed Brubaker Ed Brubaker
Rysunki: Elizabeth Breitweiser Sean Phillips Elizabeth Breitweiser, Sean Phillips
Przekład: Paulina Braiter
Format: 170 x 260 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 120
Zamaskowany mściciel próbuje wrócić do normalności, choć nowojorska policja do spółki z rosyjską mafią depczą mu po piętach. Czy w takich okolicznościach Dylanowi uda się zmierzyć z dręczącymi go demonami? Brubaker i Philips ani na chwilę nie zwalniają w tej trzymającej w napięciu, mrocznej i brutalnej historii.

Wbrew Naturze, tom 2
Scenariusz i rysunki: Mirka Andolfo Mirka Andolfo
Przekład: Jacek Drewnowski
Format: 170 x 260 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 96
Kontynuacja jednego z większych wydawniczych zaskoczeń 2017 roku. Połączenie Zwierzogrodu z Rokiem 1984 Orwella? Komiks, który w niezwykle atrakcyjnej formie – wartka akcja, tajemnica i piękne rysunki – opowiada o zaskakująco poważnych sprawach. Włoska rysowniczka i scenarzystka Mirka Andolfo prezentuje opowieść o śwince Leslie, rządzonym skomplikowanymi zasadami świecie, w którym przyszło jejżyć, i wyzwaniach, którym zmuszona będzie stawić czoła

Pan Higgins wraca do domu
Scenariusz: Mike Mignola
Rysunki: Warwick Johnson-Cadwell
Przekład: Paulina Braiter
Format: 170 x 260 mm
Oprawa: twarda
Liczba stron: 56
W zamku Golga rozpoczynają się przygotowania do corocznych obchodów festiwalu nieumarłych. Dwójka nieustraszonych bohaterów, stawiająca sobie za cel uwolnienie świata od wampirycznych bredni bierze na cel ukrywającegi się w klasztorze nad Bałtykiem tajemniczego pana Higginsa – człowieka, którego jedynym pragnieniem jest zakończyć własne cierpienie. Klasyczna opowieść o wampirach w ujęciu jedynego i niepowtarzalnego Mikea Mignoli (Hellboy, The Amazing Screw-On Head), tym razem w roli scenarzysty i niesamowicie utalentowanego młodego rysownika Warwicka
Johnsona-Cadwella

Śmierć Stalina
Scenariusz: Fabien Nury
Rysunki: Thierry Robin
Oprawa: twarda

Doktorant w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Redaktor „Zeszytów Komiksowych”. Publikował m.in. w „Pograniczach”, „Midraszu”, „Odrze”, „Fabulariach” i „Tyglu Kultury”. Specjalista ds. projektów edukacyjnych Stowarzyszenia POP-ART.

Majowe nowości Egmontu

“Avengers: Infinity War”. Znamy listę soundtracków