Redaktorka naczelna:
Agata T

Redakcja:

Maja Gierłach

Maja to z zawodu nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, w życiu prywatnym żona i mama ponad rocznego chłopca. Od niedawna członkini stowarzyszenia Mensa. Zainteresowana szeroko rozumianą kultura Japonii, co przejawia się w szczególności nauką języka japońskiego (i certyfikatem jego znajomości na poziomie N5) oraz czytaniem mang i oglądaniem anime. W wolnym czasie lubi oglądać aktorskie filmy i seriale amerykańskie oraz azjatyckie o różnej tematyce (od horrorów do komedii romantycznych) oraz czytać książki fantastyczne, a także thrillery i kryminały.

Marta Kostecka | Martwa Kosteczka

Pożeraczka fabuł i profesjonalna odbiorczyni kultury. Pisze o komiksach (nie tylko, ale głównie) na Instagramie jako @martwakosteczka i na portalu betoniarka.net oraz prowadzi spotkania i nagrywa recenzje na Kanale Książkowym. Prowadzi newsletter KomiksPL. Ostatnio założyła TikToka.

Członkini założycielka stowarzyszenia POP-ART, które organizuje Zachodniopomorskie Spotkania z Komiksem i Popkulturą BETON, prowadzi dyskusyjny klub komiksowy i wydaje zin Cemęt. Z wykształcenia polonistka i bibliotekarka, zawodowo związana z edukacją.

Agnieszka T

Agata T.

Członkini stowarzyszenia POP-ART. Z wykształcenia księgowa, z zamiłowania rękodzielniczka. Od zawsze fanka komiksów, dobrego kina i seriali sci-fi. Zaczynała od Kajko i Kokosza, Asterixa oraz anime z RTL 7. Obecnie czyta wszystko, co wpadnie jej w ręce, w szczególności komiksy i mangi. W wolnych chwilach ogląda amerykańskie seriale sci-fi i kryminalne. Prywatnie mama dwójki bąbelków, którym czyta od kołyski. Prowadzi konto na Instagramie Myszorki czytają

Arnold Woliński

Rocznik siedemdziesiąty. Terapeuta, instruktor kulturalno-oświatowy, grafik czasami malarz. Od zawsze lubiłem rysować, na początku kredkami BAMBINO, a obecnie posługuje się komputerem z tabletem oraz farbami akwarelowymi i akrylowymi. Moją główną inspiracją są prace Andy Warhola, który zafascynował mnie świeżością spojrzenia na puszkę zupy i techniką wykonania prac.

Janusz Samborski

Mateusz Wesołowski

Marta P.

Korekta:

Agnieszka T

Hall of Fame:

Carmen Siekierzycka

Carmen to pasjonatka kultury i popkultury, zapalona kinomanka i mol książkowy. Uwielbia wszystko, co straszne, tajemnicze i niewyjaśnione, stąd pewnie wynika jej miłość do horroru, thrilleru, kryminału i true crime. W sumie nie wie co bardziej kocha: pisanie czy czytanie. Uważa podział na kulturę wyższą i popkulturę za niepotrzebny. Prywatnie studentka Animacji Kultury na Uniwersytecie Szczecińskim i właścicielka, a może precyzyjniej należałoby napisać: poddana dwóch kotów.

Paul Garden
M.S.
Radosław Piotrowski
Filip Samborski
Kostaki
Janusz Sambojan
Jakub Jędrzejak
Paweł Lisowski
Hattori Wiseman
Marta Krawczuk
Katarzyna Podkowiak
Filip Różanek
Alicja Makowska
Małgorzata Stadnik
Marek Stelar
Agnieszka Gładzik
Krzysztof Lichtblau
Małgorzata Boniek
Marta Radecka
Konrad Kacak
Diesel