in , , ,

Psi Patrol pod wodą

Witam wszystkich czytelników Betoniarki w nowym dziale skierowanym do najmłodszych czytelników i ich rodziców. 

Na początek przedstawię kilka przecieków odnośnie nowych odcinków 9 sezonu Psiego Patrolu, serii którą dobrze zna każdy rodzic dziecka w wieku między 2 a 5 lat.

Psi Patrol to animowany kanadyjski serial stworzony przez Keitha Chapmana. Wyprodukowany przez Spin Master Enterainment i Nickelodeon Productions. Serial opowiada o przygodach grupy piesków której liderem jest dziesięcioletni chłopiec Rydera. W skład zespołu wchodzą: owczarek Chase (policjant), dalmatyńczyk Marshall (strażak), cockapoo Skye (pilotka helikoptera), kundelek Rocky (złota rączka, jest odpowiedzialny za recykling), buldog Rubble (konstruktor) i labradorka Zuma (ratownik wodny). Pieski pomagają mieszkańcom Zatoki Przygód oraz dżungli, Psiegoburga i Miasta Przygód. W niektórych misjach pojawiają się gościnnie również inne pieski i koty jako członkowie Psiego Patrolu.

Figurki Psiego Patrolu z serii Pieski w ciężarówkach (od lewej Chase, Rocky, Marshall, Zuma, Rubble, Skye i Al) z tyłu Ryder oraz kotka Shade z Kociej Paczki w swoim pojeździe

Obecnie w Kanadzie i USA emitowany jest 9 sezon bajki. W Polsce najnowsze odcinki można obejrzeć na kanale Nick Jr. Do tej pory wyemitowano 11 odcinków 9 sezonu. Na razie nie mogłam znaleźć informacji kiedy możemy spodziewać się kolejnych. Jednak znalazłam kilka ciekawych informacji, którymi chciałabym się z wami podzielić.

Początek 9 sezonu to dwie nowości: Kocia Paczka i Pieski w ciężarówkach. Co za tym idzie w sklepach pojawiły się dwie nowe serie zabawek. Dzieci nie zdążą się jeszcze dobrze nimi nabawić a już możemy spodziewać się w sklepach kolejnej serii zabawek. Nadchodzi Aqua Pups. Pieski znowu trafią do Psatlantydy, podwodnego magicznego pałacu psyrenek, który muszą uratować przed wypłynięciem na powierzchnię. Do tej misji potrzebny będzie im nowy podwodny patrolowiec i pojazdy. Psatlantydzie poznają Coral, zaginioną kuzynkę Skye, która zostanie 16 członkiem Psiego Patrolu. Planowane jest 4 odcinków z serii Aqua Pups.

Dziewiąty sezon przyniesie też odcinek, na który czekali wszyscy fani Psiego Patrolu. All Paws on the deck to odcinek, w którym na misję zostaną wezwani wszyscy członkowie Psiego Patrolu – Ryder, 15 piesków, 4 koty oraz Sweetie i Arrby. Do tej pory nie było tak wielkiej misji.

W 9 sezonie możemy się też spodziewać się nowej misji w ramach serii Dino pieski i Kosmopieski.

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=04n-SGb7XGQ[/embedyt]

W 2023 jest też planowana premiera drugiego filmu kinowego o pieskach oraz spin-off Rubble & CrewNowy serial ma opowiadać o przygodach Rubble i jego rodziny konstruktorów, a akcja ma się dziać w mieście Builder Cove.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=vS6JbYbq7x8[/embedyt]

2023 to wielki rok dla Psiego Patrolu i jego fanów.

Zapowiedzi mangowe – styczeń 2023

Zapowiedzi nowych tytułów od wydawnictwa Waneko