By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America (Millie Bobby Brown & Sadie Sink) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons
in

Jedenastka zostanie siostrą Holmesa

Millie Bobby Brown, znana jako Jedenastka z popularnego serialu Stranger Things, wcieli się w siostrę Sherlocka Holmesa. Enola Holmes Mysteries to powieściowa seria autorstwa Nany Springer, której adaptacja filmowa jest już planowana.

Seria książek wydawana jest od 2006 roku i przedstawia losy właśnie Enoli Holmes, młodszej siostry Holmesa i Mycrofta. 13-letnia aktorka jest również jednym z producentów tego filmu, nad którym pracować będzie Studio Legendary.

Obecnie Brown bierze udział w zdjęciach do kolejnej części filmu Godzilla, kręconego przez to samo studio, a którego premiera zaplanowana jest na 2019 r. Pozostaje nam czekać czekać na obydwie produkcje.

źródło: deadline.com

Doktorant w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Redaktor „Zeszytów Komiksowych”. Publikował m.in. w „Pograniczach”, „Midraszu”, „Odrze”, „Fabulariach” i „Tyglu Kultury”. Specjalista ds. projektów edukacyjnych Stowarzyszenia POP-ART.

Rok ostrożnej nadziei

Stargate powraca