in , ,

Komiksowe podsumowania 2020 [Taktownie O Komiksie – online] [ZAPOWIEDŹ]

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią wracamy ze spotkaniami naszego dyskusyjnego klubu komiksowego – Taktownie O Komiksie. Póki co będą one miały charakter online. Spotykamy się 25 stycznia (poniedziałek) o godz. 18.00 na platformie ZOOM.
Na pierwszym spotkaniu w nowym roku chcemy podsumować rok 2020 i porozmawiać na jakie nowości komiksowe czekamy w roku 2021.

Link do ZOOMa:
https://zoom.us/j/94879451094…

Miniony rok to przede wszystkim nowa rzeczywistość. Wielu artystów komiksowych w swoim stylu opisywało ją w swoich social mediach, ale także ukazała się antologia komiksu pandemicznego. Festiwale komiksowe nie odbyły się lub odbyły się w charakterze online. Bez wątpienia jednak ukazało się wiele ciekawych komiksów. Które z nich były najciekawsze, a które na to miano nie zasługują? O tym chcemy porozmawiać na najbliższym spotkaniu TOKu.

Korzystając z formuły dyskusyjnych klubów książki, zapraszamy na comiesięczne spotkania poświęcone rozmowom o komiksach. Interesują nas zarówno komiksy nowe, jak i klasyczne, tradycyjne oraz te nowatorskie. Dyskutujemy o publikacjach europejskich, amerykańskich, a także japońskich. Na spotkania zapraszamy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.
Cykl organizowany jest przez Stowarzyszenie POP-ART. Partnerem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie.

Spitfire stanął na ogonie [Recenzja]

Koszmary [Recenzja]