in , ,

Kultura Gniewu – nowe komiksy na lato!

Tego lata Kultura Gniewu szykuje falę świeżutkich tytułów. Na oficjalnej stronie wydawnictwa już można dokonać zakupu nowych komiksów, w dodatku po promocyjnych cenach! Lepiej nie zwlekać zbyt długo – promocja potrwa tylko do 19 czerwca.

Do bogatego katalogu Kultury Gniewu dołączają kolejne ciekawe pozycje. Tylko do 19 czerwca będzie można zakupić poniższe tytuły w promocyjnej cenie.

  • Legendarny „Mglisty Wymiar” Richarda Corbena, klasyka amerykańskiego undergroundu, który był wielką inspiracją dla komiksowych twórców we Francji w latach 70.
  • Idealna na czas letniego przesilenia „Rusałka” Kamili Król, czyli opowieść pełna magii i demonów ze słowiańskiej mitologii.

Zapowiedziano również limitowane wydanie najzabawniejszego komiksowego projektu czasów pandemii, czyli „Nudnych przygód Agaty i Szymona” Ernesto Gonzalesa! Komiks dostępny jest tylko w sklepie na stronie wydawnictwa i do każdego egzemplarza jest dołączany zestaw naklejek!

Czerwiec to nie tylko premiery nowych tytułów, ale również czas wielu innych wydarzeń!

  • Już dzisiaj – 15 czerwca – odbędzie się na warszawskim Placu Unii komiksowy kiermasz, którego gośćmi będą m.in. Marcin Podolec, Piotr Nowacki, czy Adam Święcki.

  • 23 czerwca odbędzie się również spacer po dzielni zainspirowany komiksem „Mord na dzielni” Beaty Pytko, który poprowadzi sama autorka.

  • 29 czerwca będą świętowane Imieniny Jana Kochanowskiego, które odbędą się w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie, gdzie Kultury Gniewu oczywiście nie zabraknie.

Jak widać, w to gorące lato nie zabraknie atrakcji dla zagorzałych fanów obrazkowych historyjek.

Fan popkultury, szczególnie filmów i komiksów.

Nagroda Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera – zapraszamy do nadsyłania kandydatur!

Aga TUTU Szymańska. Gościni Kanału Książkowego