in , , , ,

Aga TUTU Szymańska. Gościni Kanału Książkowego

19 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na lajwa z Agą TUTU Szymańską, autorką komiksu Cienie lasu. Spotkanie odbędzie się na Kanale Książkowym i poprowadzi je Marta Kostecka. Zapraszamy do aktywnego udziału! Betoniarka objęła wydarzenie patronatem.

Aga TUTU Szymańska

Klasyczny milenials, który słucha dziwnej muzyki. Ukończyła liceum plastyczne w Zabrzu i twierdzi, że zna się na sztuce. Pracowała w herbaciarni, Empiku i przez kilka lat była tatuażystką, między innymi w Biały Boli Najbardziej w Katowicach. Lubi koty, czarną kawę z gruntem i pizzę z ananasem. Zadaje się z fajnymi ludźmi, którzy zawsze ją wspierają i mimo że jest marudnym jaskiniowcem, z jakiegoś powodu nadal ją lubią.

O komiksie

Przyjaźń z tęsknicą, delikatnym i zwiewnym demonem o ciele młodej kobiety, może okazać się bardzo niebezpiecznym doświadczeniem – zwłaszcza jeśli jest się dwudziestokilkulatkiem, który kiepsko sobie radzi z nawiązywaniem relacji z ludźmi. Gdy młody Wiron Malachit, przyszły lekarz po ciężkich przeżyciach miłosnych, odkryje, że jak bliski jest świat strzyg, Licha czy Leszego, nic już w jego życiu nie będzie takie samo. A gdy demony z lasu wyjdą, żeby polować na ludzi, terror ogarnie Wiekowy Dwór, rodzinne miasteczko Wirona. Czy młodzieniec skorzysta z szansy na odnalezienie zaginionego przed laty brata?

Cienie lasu to pełna jak najprawdziwszych słowiańskich duchów opowieść o pokonywaniu uprzedzeń, trudnych relacjach rodzinnych i demonach żyjących wśród nas. Oraz w nas samych.

Komiks wydało wydawnictwo Best Comics.

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Kultura Gniewu – nowe komiksy na lato!

Battle Code: Ragnarök, czyli wikingowie w kosmosie! Zawalcz o finałowy zeszyt na Kickstarterze