in , ,

Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny w Szczecinie — zgłoś swoją atrakcję

Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny to Szczeciński konwent fantastyki łączący w sobie miłość do szeroko pojętej fantastyki z edukacją. Przed nami już siódma edycja tego wydarzenia, które w tym roku odbędzie się 23 marca. Do końca lutego można zgłaszać swoje propozycje programowe.

Chcesz zaistnieć na VII PUFie? Wypełnij formularz dla osób tworzących punkty programowe: https://forms.gle/yAZXDpCq21a4f5hx6. Dołącz do grona PUFesorskiego, Magicznych Rękodzielników lub Czarodziejskich Aktywistów! Motto fantastycznej uczelni: Żadna wiedza nie hańbi!

Termin PUF-u: 23 marca 2024 r. (sobota) w godz. 11:00 – 18:00.

Jeżeli chcesz zgłosić swój punkt programu, stoisko sprzedażowe, warsztaty, występ lub konkurs, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Pozwoli on na uporządkowanie i stworzenie planu (indeksu) wydarzenia.

PUF jest wydarzeniem bezpłatnym — każda osoba chętna i ciekawa nietuzinkowych ludzi i wiedzy jest w jego murach mile widziana. Jedynie Warsztaty są akredytowanym punktem programu z uwagi na potrzebę zakupienia odpowiednich materiałów do ich organizacji.

Zgłoszenie swojego punktu programu, stoiska etc. nie jest równoznaczne z jego akceptacją przez Organizatorów. Dopiero po otrzymaniu maila zwrotnego z akceptacją można uznać zgłoszenie za pozytywnie zaopiniowane.

Ostateczna rozpiska z godzinami zostanie przedstawiona najpóźniej tydzień przed wydarzeniem.

Wydarzenie jest objęte patronatem betoniarka.net

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Świt X. Wolverine [recenzja]

Militaria w komiksie [ToPiK]