in , , ,

Film animowany Kimetsu no Yaiba w kinach sieci Helios

Za mniej niż miesiąc, a dokładnie w weekend 11 i 12 marca 2023r. w kinach sieci Helios odbędą się seanse filmu animowanego Demon Slayer – To the Swordsmith Village. Jak możemy przeczytać na ich stronie:

“Kinowe wydarzenie ze świata Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to kompilacja dwóch ostatnich odcinków w ramach historii o dzielnicy uciech oraz pierwszego odcinka nowego sezonu: „Wioska płatnerzy”. Pokazy odbędą się 11 i 12 marca 2023 roku.

Przeżyjcie na nowo zakończenie emocjonującej walki Tanjirō, Uzuia, Zen’itsu i śpiącej Nezuko z Szóstymi Większymi Księżycami: Daki i Gyūtarō. Po osiągniętym z trudem zwycięstwie Tanjirō musi udać się do wioski płatnerzy, by znów zdobyć nową katanę. Poznamy Mitsuri Kanroji (Filar Miłości) oraz Muichirō Tokitō (Filar Mgły). Przyjrzymy się także knowaniom Dwunastu Demonicznych Księżyców, którzy są coraz bliżej niczego niespodziewającej się drużyny.

W filmie po raz pierwszy pokazane zostaną nowe materiały z anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba. Będzie on stanowił wstęp do nowego sezonu dostępnego od kwietnia 2023 roku w serwisie Crunchyroll.”

Osobą odpowiedzialną za scenariusz jest Koyoharu Gotoge, zaś za reżyserię Haruo Sotozaki. Czas trwania filmu to 104 min.

Kolekcja Retro od wydawnictwa Entliczek

Akademia mądrego dziecka – nowe książeczki z serii Pierwsze słowa i Pierwsze bajeczki [recenzja]