in , ,

Marcowe zapowiedzi mangowe

Rozpoczął się kolejny miesiąc, więc pora na nowe zapowiedzi mangowe.

Wydawnictwo JPF

Nowość wydawnictwa JPF – light novel Tajemna historia Gaary niestety została przeniesiona na kwiecień.

Wydawnictwo Waneko

W tym miesiącu nowością Wydawnictwa Waneko jest Doctor Mephistopheles, którego premiera jest planowana na 19 marca. Opis serii:

“Doktor Mephisto jest mężczyzną nie tylko zdolnym i przystojnym, ale również tajemniczym i przerażającym. Potrafi wyleczyć każdą chorobę i ranę, zmienić ołów w złoto, przyzwać mordercze bestie, a nawet wskrzesić zmarłych! Pewnego dnia pojawia się przed nim mężczyzna proszący o pomoc w przywróceniu życia swojego Pana. Miałby tego dokonać za pomocą Dwunastu Nieśmiertelnych Trzewi. Odmowa Mephisto staje się wypowiedzeniem wojny tajemniczej organizacji chcącej osiągnąć swój cel za wszelką cenę”.

Studio JG

Studio JG w marcu wyda komediową historię autorstwa Keiko Kikkawy, Polife. Opis wydawcy:

“Mówią, że Japonia to dziwny kraj. Jak się jednak okazuje, dokładnie to samo można powiedzieć o Polsce! Polife to komiksowy zapis niezwykłej podróży przez naszą kulturę z perspektywy Keiko Kikkawy, Japonki, dla której Polska jest jak drugi dom… nawet jeśli czasem wygląda na dom wariatów. Oto unikatowa okazja, żeby spojrzeć na naszą rzeczywistość oczami Keiko i na nowo odkryć ten szalony, pełen cudów, dziwów i absurdów kraj nad Wisłą”

Wydawnictwo Kotori

Escape Journey to tego miesięczna nowość wydawnictwa Kotori. Manga z rodzaju romans BL. Opis wydawcy:

“Naoto i Taichi spotykali się za czasów szkoły średniej, jednak ich związek opierał się głównie na seksie i nie wytrzymał próby czasu. Na rozpoczęciu roku akademickiego zupełnym przypadkiem wpadają na siebie. Taichi chętnie odnowiłby starą znajomość, lecz Naoto nie wydaje się tym pomysłem zachwycony. Wciąż czuje żal do byłego chłopaka i z początku traktuje go z dużym dystansem. Z czasem przekonuje się, że Taichi bardzo się zmienił. Czy świeżo odnowiona przyjaźń ma szansę przekształcić się w coś więcej? Tym bardziej że na horyzoncie pojawia się ktoś, kto także jest zainteresowany Taichim…”

Wszystkie opisy i zdjęcia pochodzą ze stron wydawnictw.

Premiery od Mucha Comics

Ani Chybi Magia #1 [recenzja]