in , ,

Spoty telewizyjne z Deadpool 2! [video]

albo “szczęście to nie supermoc”

Deadpool 2, po kinowych zapowiedziach i teaserach, wypuścił serię telewizyjnych mini-spotów prezentujących mieszankę scen z wcześniejszych trailerów oraz nowego materiału.

Warto zauważyć, że z nowo przedstawionych postaci, poza antagonostycznym Cable’m, najwięcej uwagi poświęcane jest mutance Domino, granej przez Zazie Beetz. Deadpool oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie wytknął, że jej “szczęście” nie jest supermocą.

Ciekawi mnie czy film pociągnie żart dalej i wytknie technobełkot, jakim komiksy wyjaśniają mutację dającą bohaterce nadprzyrodzony fuks. Z katalogu postaci http://x-men.marvelcomics.pl/:

“Bioelektryczne pulsy wysyłane przez korę mózgową stymulują i podnoszą jej refleks oraz zręczność. Domino posiada mutacyjną zdolność, która sprawia, że szczęście zawsze jej sprzyja, a rachunek prawdopodobieństwa wypada na jej korzyść”.

Poza komiczno-emocjonującymi scenami akcji i przestawieniem świeżo uformowanej drużyny X-Force, w Deadpool 2 powracają również drugoplanowe postaci Vanessy, Ślepiej Al, taksówkarza Dopindera oraz (niestety) granego przez T. J. Millera kumpla Wade’a, Weasela.

Zapowiada się na stawiający wyzwanie Infinity War seans pełen burzącego czwartą ścianę humoru!

Profesjonalna noł-lajf, niespełniona artystka i feministka bez poczucia humoru.
Prowadzi anglojęzycznego bloga o zbrojach bikini :P

Najnowsza książka George’a R. R. Martina jeszcze w tym roku

Nightwing – Blüdhaven. Tom 2 [Recenzja]