in , ,

Łukasz Kowalczuk przedstawia podwójny seans pełen akcji

Za późno by przebaczyć & Rad Erwank to pierwszy komiks wydany w ramach imprintu Łukasz Kowalczuk Przedstawia. Premiera już w sobotę 24 marca, na 7. Krakowskim Festiwalu Komiksu, tytuł będzie dostępny na stoisku Łukasza Kowalczuka i OMG! Wytwórni Słowobrazu.

W Za późno, by przebaczyć bohaterowie muszą odbić kochankę prezydenta USA z rąk Nocnych Ninja. Księżycowy Mistrz nie cofnie się przed niczym, żeby zrealizować swoje niecne plany. Tylko Grupa Uderzeniowa: Kryptonim: Diamentowa Siła może go powstrzymać. Komiks jest adaptacją zapomnianego filmu niesławnego Primo Fumentiego.

„Nie zauważyliśmy tego. Kiedy koalicja generycznych szumowin pojawiła się na orbicie, myśleliśmy, że damy radę. Jak zawsze. Tym razem coś było nie tak. Wiedzieli, jak przeprowadzić inwazję. Podbicie całej planety zajęło im TYLKO DWA DNI!”

Czy dla Planety Jeden jest jeszcze nadzieja? A jeśli tak, to czy jest trzeźwa?

Rad Erwank to epicka opowieść o walce ze złem i nieświeżym oddechem.

Dwie zamknięte historie uzupełnione o wywiady z Michaelem Tannerem, scenarzystą Za późno, by przebaczyć, oraz Jackiem Teagle’em, rysownikiem Rada Erwanka.

Tytuł: Za późno, by przebaczyć & Rad Erwan
Scenariusz: Michael Tanner, Łukasz Kowalczuk
Rysunki: Łukasz Kowalczuk, Jack Teagle
Wydawnictwo: OMG! Wytwórnia Słowobrazu / Łukasz Kowalczuk Przedstawia
Format: A5
Stron: 68, środek czarno-biały
Premiera: Krakowski Festiwal Komiksu, 24 maja

Doktorant w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Redaktor „Zeszytów Komiksowych”. Publikował m.in. w „Pograniczach”, „Midraszu”, „Odrze”, „Fabulariach” i „Tyglu Kultury”. Specjalista ds. projektów edukacyjnych Stowarzyszenia POP-ART.

#mniesiepodoba09 [Hannah Alexander]

Foer-owskie studium rozkładu