in , , , ,

Najazd Hardej Hordy

Dzisiaj, jak na Dzień Kobiet przystało, szykuje się sporo babskich atrakcji. W najlepszym tego słowa znaczeniu!. Premierę ma między innymi antologia Harda Horda pełna opowiadań najlepszych pisarek polskiej fantastyki. Wisienką na torcie jest fakt, że Panie wyruszają w trasę promującą książkę. Gdzie będzie je można spotkać?

Co pisze o książce sam wydawca?

Kiedy kilkanaście kobiet łączy siły, powstają rzeczy wyjątkowe.

To nie lada gratka dla fanów urban fantasy i nie tylko: pierwsza wspólna książka polskiej grupy twórczej Harda Horda. Na antologię składa się 12 opowiadań pełnych nostalgii i grozy, które wyszły spod pióra utalentowanych i nagradzanych polskich pisarek.

Harda Horda. Antologia to zbiór opowiadań, w których czytelnik podróżuje po zdumiewających światach. Natura lub ludzka ignorancja powodują katastrofy, przeniesienia do innego uniwersum czy też pojawianie się mrożących krew w żyłach tajemnic. „Harda…” przekracza wszelkie granice.

Wysoka jakość, wartka akcja, różnorodne i emocjonujące historie to coś, co wyróżnia tę książkę. Trafiamy do świata, z którego nie chcemy już wyjść (lub wyfrunąć, bo znajdujemy się na wysokich częstotliwościach). “Harda Horda. Antologia” to doskonały prezent dla mamy, siostry, przyjaciółki!

Od kobiet dla kobiet. Ale nie tylko. Porywająca lektura dla wszystkich wielbicieli mrocznych klimatów.

Fragment antologii można przeczytać poniżej.

Harda Horda. Antologia opowiadań
Autorki: Ewa Białołęcka, Agnieszka Hałas, Anna Hrycyszyn, Aneta Jadowska, Aleksandra Janusz, Anna Kańtoch, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Anna Nieznaj, Martyna Raduchowska, Milena Wójtowicz, Aleksandra Zielińska
Data wydania: 8 marca 2019
Format: 155 x 230 mm
Liczba stron: 400
ISBN: 9788381294133

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Pocztówka ze środkowoeuropejskich wakacji

Awans w korpo [#Żyjek23]