in , ,

Pilipiuk wraca z nowym zbiorem opowiadań

Dziś do księgarń trafił najnowszy zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka Zły las. Książka to cztery historie, cztery fascynujące podróże w głąb czasu i wyobraźni.

Coś czai się w ciemności. Czeka się na właściwy moment, aby gdy ten nadejdzie, uderzyć z właściwą sobie mocą i mroczną desperacją. Na tę chwilę czekało od milleniów, lat, miesięcy…
Każdy może zostać ukarany. Robert Storm za uczciwość, Wnuk za winy dziada, Wojskowy Instytut Antropologii Historycznej za walkę o przetrwanie ludzkości…

W tych historiach dzieją się rzeczy niemożliwe, a nastrój narastającego zagrożenia otacza czytelnika niczym zamykająca się pułapka. Dodajcie do tego masę historycznych smaczków i ciekawostek a otrzymacie opowiadania w najlepszym, niepowtarzalnym stylu Andrzeja Pilipiuka.

Nie zaczynajcie czytać tej książki wieczorem – zarwana noc gwarantowana.

Autor: Andrzej Pilipiuk
Tytuł: Zły las
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Premiera: 13 marca 2019
ISBN: 978-83-7964-400-1
Oprawa: zintegrowana
Liczba stron: 403

Doktorant w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Redaktor „Zeszytów Komiksowych”. Publikował m.in. w „Pograniczach”, „Midraszu”, „Odrze”, „Fabulariach” i „Tyglu Kultury”. Specjalista ds. projektów edukacyjnych Stowarzyszenia POP-ART.

Ms Marvel: Supersławna. Tom 5 [Recenzja]

Action Comics #1000 w Polsce [zapowiedź]