in , ,

Kwietniowe nowości od Scream Comics

Polskie wydawnictwo komiksowe Scream Comics niedawno zapowiedziało dwa ciekawe tytuły, które wyjdą już w kwietniu.

źródło: Scream Comics

Pierwszy z nich to TERMINATOR, zawierający dwie klasyczne historie wydawnictwa Dark Horse:

  • Terminator: Tempest (Terminator: Nawałnica) – scenarzysta John Arcudi oraz rysownik Chris Werner stworzyli kontynuację filmu Terminator z 1984 roku. Historia ta powstała przed ogłoszeniem prac nad filmem Terminator 2, dlatego jest ona niezgodna z kanonem, lecz mimo to warto się z nią zapoznać.
  • Oddział żołnierzy ruchu oporu, z przyszłości opanowanej przez maszyny, decyduje się na desperacką podróż w czasie, z nadzieją, że uda im się zmienić bieg wydarzeń i otaczający ich koszmar nigdy nie zaistnieje. Ich śladem podąża oddział Terminatorów – niepokonanych zabójczych maszyn, maszyn obleczonych w skórę i mięśnie. Nie czują bólu i strachu, ludzkie emocje są im zupełnie obce i nie pozwolą, żeby cokolwiek przeszkodziło im w misji zgładzenia całej ludzkości.
  • Terminator: One Shot (Terminator: Jednym strzałem) – krótkie opowiadanie z 1991 roku, stworzone przez Jamesa Robinsona i Matta Wagnera.
źródło: Scream Comics

Drugi tytuł to PREDATOR – 30th ANNIVERSARY zawierający trzy historie powstałe przed filmem Predator 2:

  • BETONOWA DŻUNGLA – żyjący polowaniem i kolekcjonowaniem trofeów obcy trafiają z tropikalnych lasów Ameryki Centralnej do betonowej dżungli Nowego Jorku, gdzie będą musieli zmierzyć się z detektywem Schaeferem – starszym bratem zaginionego Dutcha Schaefera.
  • ZIMNA WOJNA – opowiada o grupie łowców zmuszonych do awaryjnego lądowania na Syberii.
  • MROCZNA RZEKA – nasz bohater podąża śladem swojego brata, żeby raz na zawsze rozwiązać zagadkę jego zaginięcia, co ściśle łączy tę historię z wydarzeniami przedstawionymi w filmie Predator.

Oba tytuły zapowiadają się bardzo ciekawie. Dajcie znać w komentarzu, czy zamierzacie się zaopatrzyć w któryś z nich, a jeżeli tak to w który 😉

Po więcej informacji zapraszamy na profil wydawnictwa Scream Comics na facebooku.

Przygody Betona #02

Nieśmiertelny Iron Fist tom 2. – Siedem Stolic Nieba [recenzja]