in , ,

Nabór do Darmozina 2024

Nova. Czytelnia Komiksów i Gazet — Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu ogłosiła otwarcie naboru do przyszłorocznego Darmozina.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji do przyszłorocznego Darmozina, którego premiera odbędzie się 20 kwietnia 2024. Debiutant czy doświadczony rysownik – wszyscy są mile widziani!

Darmozin jest antologią krótkich form komiksowych, która będzie rozdawana podczas 7. edycji Poznańskiego Festiwalu Sztuki Komiksowej.

Wasze historie nie mogą przekraczać 3 stron oraz nie powinny być wcześniej publikowane. Pamiętajcie, żeby je zatytułować. Nadsyłajcie komiksy w czerni i bieli, w formacie A5 lub A4 (pamiętając jednak, że docelowym formatem jest właśnie A5). Swoje prace, zapisane w którymś z formatów graficznych (JPG, TIFF) o rozdzielczości 300 dpi, przesyłajcie do końca stycznia 2024 na adres: komiksywbibliotece@gmail.com

Do przesłanego komiksu dołączcie krótką notkę biograficzną i koniecznie numer telefonu kontaktowego.
Nasz Darmozin czytają osoby w każdym wieku, również dzieci, starajcie się więc unikać w treściach zbędnej przemocy i wulgaryzmów.

Przesyłając swój komiks, deklarujecie tym samym, że jesteście jego jedynymi autorami, nie naruszacie w żaden sposób praw osób trzecich oraz zgadzacie się na jego wydanie w wersji papierowej i rezygnujecie z wynagrodzenia za jego opublikowanie.

Zastrzegamy sobie prawo do selekcji nadesłanych materiałów.

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Sława raz jeszcze

Our Flag Means Zine. It’s a Safe Space Ship!