in

Breaking Bad powraca! Ale to nie to, co myślisz… [video]

Pamiętacie Waltera White’a i Jessego Pinkmana? I ich słynne warzenie mety w kamperze? Trudno w to uwierzyć, ale mija już 10 la od premiery serialu Breaking Bad oraz 5 lat od jego zakończenia. To świetna okazja, aby coś… uwarzyć.

Na YouTube możecie obejrzeć film, w którym aktorzy pokazują jak sobie radzą z życiem po zakończeniu emisji serialu. Cóż, a raczej jak sobie nie radzą… Bryan Cranston mieszka w filmowym kamperze i korzysta z wiadra zamiast toalety, a Aaron Paul – cóż, wbrew pozorom niewiele lepiej sobie radzi.

Oczywiście nie jest to produkcja tak całkiem na serio i nie zwiastuje powrotu serialu. Jednakże warto się nad nią pochylić – mimo humorystycznej formy służy bardzo poważnym celom – jest częścią kampanii mającej na celu zebranie funduszy na wsparcie organizacji The National Center for Missing and Exploited Children and Kind Campaign. Szlachetny gest w postaci wsparcia kampanii nagrodzi wspólne uwarzenie mety posiłku z bohaterami show. Gra jest warta świeczki, a zatem fani serialu – do dzieła!

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Śmierć Stalina [recenzja]

James Gunn zwolniony!