[maxbutton name=”PROGRAM_2018″] [maxbutton name=”GOSCIE_2018″] [maxbutton name=”PRELEGENCI_2018″] [maxbutton name=”WARSZTATY_2018″] [maxbutton name=”COSPLAY_2018″] [maxbutton id=”7″ ]

16 i 17 listopada 2018 szykuje się w Szczecinie niezły Beton!

BETON 2018 to druga już edycja szczecińskich spotkań z popkulturą – komiksami, książkami, filmami, serialami, grami, sztukami wizualnymi i muzycznymi, ich twórcami i pasjonatami. Jesteśmy lokalnym minikonwentem o dużych aspiracjach.

BETON zapoczątkowany został w listopadzie 2017 roku. Jest cyklicznym wydarzeniem dedykowanym wszystkim sympatykom szeroko rozumianej kultury popularnej. W ramach imprezy przewidziane są spotkania z twórcami popkultury, warsztaty, prelekcje, giełda komiksów i popkultury, pokaz fireshow, konkurs cosplay na najlepsze przebranie, a także wręczenie nagrody popkulturalnej Beton dla najważniejszych twórców szczecińskich i tworzących o Szczecinie.

Na pierwszej edycji bawiliście się >>>TAK<<<

Nasze zeszłoroczne wydarzenie wzbudziło duże zainteresowanie i odniosło sukces frekwencyjny na tyle spektakularny, że w tym roku musieliśmy pozyskać partnera dysponującego większą przestrzenią. Sprostaliśmy i temu wyzwaniu, dlatego jesienią 2018 zapraszamy aż w dwa miejsca – do Klubu 13 Muz na bloki komiksowe, literackie i azjatyckie oraz do pubu EXP na blok poświęcony grom.

Pełen program >>TUTAJ<<

Organizatorem spotkań jest stowarzyszenie Pop-Art, wydawca portalu BETONiarka.net

Gospodarze:

Dom Kultury 13 Muz
pl. Żołnierza Polskiego 2

EXP Pub & Games Room
ul. Mariacka 26

Partnerzy:
Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
Studio Domino
Szczeciński Klub Azji
TEB Edukacja
Wydawnictwo Granda
Liga Superbohaterów
FIKP

Patronaty:
wSzczecinie.pl
Zeszyty Komiksowe
BetoNiarka.net

Projekt dofinansowany ze środków Programu FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH.

Współfinansowane ze środków Miasta Szczecin.