16 i 17 listopada 2018 szykuje się w Szczecinie niezły Beton!

BETON 2018 to druga już edycja szczecińskich spotkań z popkulturą – komiksami, książkami, filmami, serialami, grami, sztukami wizualnymi i muzycznymi, ich twórcami i pasjonatami. Jesteśmy lokalnym minikonwentem o dużych aspiracjach.

BETON zapoczątkowany został w listopadzie 2017 roku. Jest cyklicznym wydarzeniem dedykowanym wszystkim sympatykom szeroko rozumianej kultury popularnej. W ramach imprezy przewidziane są spotkania z twórcami popkultury, warsztaty, prelekcje, giełda komiksów i popkultury, pokaz fireshow, konkurs cosplay na najlepsze przebranie, a także wręczenie nagrody popkulturalnej Beton dla najważniejszych twórców szczecińskich i tworzących o Szczecinie.

Na pierwszej edycji bawiliście się >>>TAK<<<

Nasze zeszłoroczne wydarzenie wzbudziło duże zainteresowanie i odniosło sukces frekwencyjny na tyle spektakularny, że w tym roku musieliśmy pozyskać partnera dysponującego większą przestrzenią. Sprostaliśmy i temu wyzwaniu, dlatego jesienią 2018 zapraszamy aż w dwa miejsca – do Klubu 13 Muz na bloki komiksowe, literackie i azjatyckie oraz do pubu EXP na blok poświęcony grom.

Spodziewajcie się lokalnych twórców popkultury oraz gości z całej Polski. Więcej informacji wkrótce!

Organizatorem spotkań jest stowarzyszenie Pop-Art, wydawca portalu BETONiarka.net

Partnerzy:

13 Muz
Exp
Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
Studio Domino
Szczeciński Klub Azji
Wydawnictwo Granda

i inni – pełna lista wkrótce!