in , ,

Komiks Stranger Things [zapowiedź]

W lipcu czeka nas trzeci sezon Stranger Things, a już w maju będzie miała premiera polskiego wydania komiksu Stranger Things. Po drugiej stronie. Komiks wyda Wydawnictwo Dolnośląskie. To kolejne duże wydawnictwo, które decyduje się na wydawanie komiksów. Tak trzymać.

Komiks zostanie wydany w twardej oprawie i już jest dostępny w przedsprzedaży w bardzo dobrej cenie. Przykładowe plansze (w języku angielskim) można obejrzeć pod tym linkiem. Graficznie zapowiada się całkiem nieźle. Fabuła skupi się na losach Willa po drugiej stronie rzeczywistości w czasie wydarzeń z pierwszego sezonu. Niewątpliwie jest to niezła gratka dla fanów serialu.

Opis wydawcy
Dowiedzcie się, co się działo z Willem podczas jego nieobecności w pierwszym sezonie kultowego serialu Stranger Things dostępnego na Netflixie!

Przeczytajcie komiks napisany przez znakomitą Jody Houser (autorkę wielu innych komiksów (np. “Doctor Who”, “Gwiezdne wojny”) i narysowany przez Stefana Martino (m.in. “Doctor Who”, “Nosferatu”, “Gwiezdne Wojny”).

Druga Strona, miejsce spotykane wcześniej wyłącznie w koszmarach sennych i wizjach.

Will Byers nie ma pojęcia, jak nazywać mroczną krainę, w której się znalazł, wie tylko, że jest tu sam i grozi mu niebezpieczeństwo. Wszędzie czai się dziwny, skrzeczący potwór, a w powietrzu unoszą się znajome głosy dochodzące z prawdziwego świata. Aby przeżyć, Will trzyma się tego, czego nauczył się od przyjaciół, oraz nadziei, że uda mu się wrócić do domu i do bliskich.

Stranger Things. Po drugiej stronie

Scenariusz:Jody Houser
Rysunek: Stefano Martino
Tusz: Keith Champagne
Kolor: Lauren Affe
Okładka: Aleksi Briclot
Tłumaczenie: Donata Olejnik
Liczba stron: 128
Data premiery: 15-05-2019
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Deadpool Classic. Tom 6 [recenzja]

#mniesiepodoba37 [Mike Dargas]