in , ,

STRANGER THINGS – Szóstka [Zapowiedź]

Dobra wiadomość dla fanów Stranger Things, mega hitu platformy Netflix!

Już 4 grudnia na rynku ukaże się komiks Stranger Things – Szóstka w którym przeniesiemy się do Ameryki, do roku 1978.

źródło: Wydawnictwo Dolnośląskie

Trwa zimna wojna, a uczeni zapuszczają się w niebezpieczne rejony nauki…

Doktor Brenner kieruje tajnym projektem MK ULTRA. Jak daleko się posunie, aby zdobyć upragnioną władzę?

Francine byłaby przeciętną nastolatką, gdyby nie jej nadzwyczajne zdolności. Zamiast wyginać się z przyjaciółmi w rytm najnowszych przebojów, tkwi w laboratorium w Hawkins, gdzie pod czujnym okiem doktora Brennera i jego personelu jest poddawana eksperymentom. Dziewczyna czuje się wykorzystywana, ma wrażenie, że chcą z niej zrobić niebezpieczną broń… Stres związany z przymusowymi testami odblokowuje mroczną wizję przyszłości, z którą Francine nie chce mieć nic wspólnego. I którą ma nadzieję zmienić.

Komiks napisany przez Jody Houser (m.in. Doctor Who, Star Wars), narysowany przez Edgara Salazara (Deathstroke – New 52) oraz Keitha Champagne’a (Neon Future, Rise of The Black Panther, Spider-man/Deadpool) i wypełniony kolorem przez Marissę Louise (Hex Wives, Fairlady)

Za polskie wydanie komiksu odpowiedzialne jest Wydawnictwo Dolnośląskie. Nie jest to pierwszy tytuł z uniwersum Stranger Things jaki ukaże się w polskiej wersji językowej. W pierwszej połowie tego roku, nakładem tego samego wydawcy swoją premierę miał komiks Stranger Things – Po drugiej stronie. Oby więcej historii z tego niezwykłego uniwersum ukazywało się na naszym rynku!

Recenzja STRANGER THINGS – Szóstka już niedługo na betoniarka.net

Dane techniczne:

  •  04-12-2019
  • Wydawnictwo: Dolnośląskie
  • Ilość stron: 96
  • Oprawa: Twarda
  • Cena okładkowa: 49,90 zł

Komiks o Tamarze Łempickiej

Czarna Wdowa coraz bliżej [zwiastun]