in

Nabór materiałów do nowego zina

Rysujesz? Tworzysz komiksy? Piszesz pasty o swoim starym – notorycznym komiksiarzu? Chcesz się podzielić swoją twórczością ze światem? A zatem szukamy właśnie Ciebie!

25 maja 2018 w Szczecinie odbędzie się Dzień Darmowego Komiksu. Jedną z planowanych atrakcji jest wydanie przez nas – stowarzyszenie POP-ART, wydawcę portalu betoniarka.net oraz organizatora szczecińskich spotkań z popkulturą Beton – okolicznościowego zina. Zatytułujemy go “Cemęt”, bo w zasadzie czemu nie? Postanowiliśmy nie ustalać odgórnie jego tematyki – przeszukajcie szuflady i podzielcie się tym, co uważacie za odpowiednie.

Na wydanie zina chcemy pozyskać fundusze – powinno starczyć na wydruk, na pewno nie starczy na honoraria… Co zatem oferujemy zatem w zamian? Wiekuistą sławę ;), własny egzemplarz zina oraz dystrybucję do szerokiej publiczności – oprócz uczestników Dnia Darmowego Komiksu, którzy ziny otrzymają, nasza publikacja trafi do kilkunastu bibliotek w całej Polsce w postaci tzw. egzemplarza obowiązkowego.

Pismo będzie wydane w formacie A5 (lub zbliżonym), kolor czarny (1:1). Czekamy na plansze w formacie A4 (lub ew. A5), plik tif 600 dpi (skala szarości) lub 1200 dpi (bitmapa). Ewentualnie o pasty o fanatykach komiksu normalnie w dokumencie typu .doc lub .odt.(do 15 tys. znaków).

Zastrzegamy sobie prawo do ostatecznego wyboru prac, które znajdą się w zinie. A zatem – do piór! Na Wasze prace czekamy do 14 kwietnia 2018 pod adresem mailowym: betoniarka.net@gmail.com

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Marek Stelar [Strzały z BETONiarki #1]

#mniesiepodoba08 [hiba_tan]