in , ,

Krew z krwi – zapowiedź

Czas na relaks! 5 czerwca 2024 roku ukaże się nowa książka mistrzyni  cosy crime  Katarzyny Gacek –  Krew z krwi. To kolejna odsłona serii Agencja Detektywistyczna Czajka. Odstresowująca, zabawna, trzymająca w napięciu! 

Zapomnijcie o okrutnych zbrodniach i psychopatycznych mordercach. Nadeszły czasy  cosy crime. W Polsce w tym nurcie świetnie sobie radzi Katarzyna Gacek, autorka cyklu powieści o Agencji Detektywistycznej Czajka.  ~ Justyna Sobolewska, „Polityka”

O książce:

Kiedy właściciel apteki z Milanówka ginie w wypadku na Mazurach, jego śmierć nie budzi wątpliwości policji. Był pijany, spadł z łódki, utopił się. Sprawa zamknięta.

Dzień po jego pogrzebie, córka, przez całe życie jedynaczka, zaczyna podejrzewać, że ma siostrę. Wszystko wskazuje na to, że ojciec, znany z kryształowego charakteru, prowadził podwójne życie.

Sprawa trafia do Agencji Detektywistycznej Czajka. Gaja w pełnej rodzinnych sekretów zagadce zaczyna dostrzegać ślady własnej zagmatwanej historii rodzinnej. By znaleźć klucz do tajemnicy, musi zwrócić się o pomoc do komisarza Lewina. A przecież od dawna między nimi iskrzy… Tymczasem Klara planuje wyjazd do Paryża, a Matylda odkrywa w sobie nowe talenty. Będzie się działo!

O autorce:

Katarzyna Gacek

Mistrzyni cosy crime. Finalistka Nagrody Wielkiego Kalibru 2023. Psycholożka z ukończonym kursem detektywistycznym i doświadczeniem pracy w agencji. Autorka między innymi kryminałów  Pies ogrodnika  i  Gra pozorów  z cyklu  Agencja Detektywistyczna Czajka. Jej powieść  W jak Morderstwo  została zekranizowana i można ją obejrzeć w serwisie Netflix.  Poza powieściami kryminalnymi z powodzeniem pisze scenariusze filmowe. Mieszka w małym miasteczku pod Warszawą z córką, pięcioma kotami i psem.

Niedźwiadek i Ptaszek. Gwiazdy i inne opowiadania [recenzja]

Opowieści Grabarza [recenzja]