in

Muzyczna uczta z filmów Marvela

projekt Avengers Infinity War: Musical Tribute

Premiera najnowszego filmu o przygodach dzielnych Mścicieli, czyli Avengers: Infinity War  już jutro. Z tej okazji fani z całego świata chcą wyjątkowo uczcić to wydarzenie. Jednym z nich jest młody pianista i kompozytor pochodzący z Malezji, tworzący covery utworów z filmów, seriali i gier – Samuel Fu.

Samuel Fu na swoim kanale na YouTube kilka dni temu opublikował wspaniałe nagranie. Zapraszając do współpracy czternastu utalentowanych muzyków z całego świata, stworzył razem z nimi muzyczny projekt nawiązujący do tematów przewodnich poszczególnych obrazów filmowych ze świata Marvel Cinematic Universe. Utwór trwa łącznie 6 minut i 9 sekund, a podczas niego usłyszeć można fragmenty ścieżek dźwiękowych z Iron Mana, Kapitana Ameryki, Doktora Strange’a, Czarnej Pantery i kilku innych.

Projekt robi wrażenie poprzez idealne zgranie artystów i połączenie wielu instrumentów, a także oryginalność brzmienia.

Przed premierą najnowszej odsłony Avengersów warto wysłuchać tego nowatorskiej muzycznej uczty i nasycić się marvelową atmosferą przed pójściem do kina.

Fan kultury japońskiej. Wielbiciel twórczości Quentina Tarantino i J. R. R. Tolkiena. Classic-metal maniac, Prelegent i cosplayer-amator na konwentach.
Spokojny, nieśmiały, z empatią dla innych.

Hawkeye. L.A. Woman. Tom 3 [Recenzja]

Urban animals. „Pets” Martina Gimeneza [zapowiedź]