in , ,

Podsumowanie roku w polskim komiksie [ToPiK]

W polskich komiksach siedzisz od zawsze i masz ochotę sobie uporządkować informacje o tym, co się zadziało w temacie w ciągu ostatniego roku? A może komiksy czytasz, owszem, ale te polskie, to daj panie spokój, kto by to chciał oglądać? A może Twoja wiedza o polskim komiksie kończy się na Tytusie, Thorgalu oraz Kajku i Kokoszu, ale masz ochotę zmienić ten stan rzeczy? Jeśli odpowiesz pozytywnie, chociaż na jedno z tych pytań, to spotkanie jest dla Ciebie!

27 listopada o godz. 18.00 zapraszamy do szczecińskiej Piwnicy Kany, na kolejne spotkanie popkulturowego klubu dyskusyjnego. Tym razem porozmawiamy o polskich komiksach współczesnych. Przyjrzymy się nowościom wydawniczym mijającego roku, przyznanym nagrodom i ciekawym wydarzeniom, które miały miejsce. Krótkie podsumowanie poprowadzi Marta Kostecka. 

Wszystkie osoby, które planują udział w spotkaniu, zachęcamy do przyniesienia ulubionej nowości komiksowej wydanej w ciągu ostatniego roku — nie muszą być polskie. Podzielmy się komiksowymi lekturami i inspiracjami.

ToPiK (Taktownie o Popkulturze i Komiksie) to cykl dyskusyjnego klubu prowadzonego od wielu lat (wcześniej jako TOK) przez Stowarzyszenie POP-ART. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Rafa Janko — Gośćx Kanału Książkowego

Lekcje Aktorstwa – Nick Drnaso [recenzja]