in , ,

Ralph Demolka w internecie [zwiastun]

Wczoraj ukazał się pierwszy oficjalny zwiastun animacji Ralph Demolka w internecie, za który odpowiedzialna jest wytwórnia Walt Disney Pictures.

To druga część historii o przygodach tej postaci. Akcja tym razem przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha…

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony “BuzzzTube”.

Premiera filmu Ralph Demolka w internecie zaplanowana jest na 23 listopada 2018 roku. Reżyseriami animacji są: Rich Moore oraz Phil Johnston.

Doktorant w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Redaktor „Zeszytów Komiksowych”. Publikował m.in. w „Pograniczach”, „Midraszu”, „Odrze”, „Fabulariach” i „Tyglu Kultury”. Specjalista ds. projektów edukacyjnych Stowarzyszenia POP-ART.

Wonder Woman: Lies/Kłamstwa (DC Rebirth / DC Odrodzenie)

Dragon Ball Super – Tom 1 [recenzja]