in , ,

Drugi zwiastun “Ralpha Demolki w internecie” [video]

Ukazał się drugi oficjalny zwiastun animacji Ralph Demolka w internecie, za który odpowiedzialna jest wytwórnia Walt Disney Pictures. Premiera filmu zaplanowana była na końcówkę 2018 roku, ukaże się on jednak dopiero w przyszłym roku.

Ralph Demolka w internecie to druga część historii o przygodach tej postaci. Akcja tym razem przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha…

W nowym zwiastunie animacji, której reżyseriami są Rich Moore oraz Phil Johnston, pojawiają się m.in. księżniczki Disney’a, a film będzie na pewno miał wiele humoru, do czego przyzwyczailiśmy się już w pierwszej części.

Ralph, czarny charakter gry video, wraz z przyjaciółką, Wandelopą von Cuks, stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony “BuzzzTube”.

Poprzedni zwiastun filmu możecie zobaczyć tutaj:

Doktorant w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Redaktor „Zeszytów Komiksowych”. Publikował m.in. w „Pograniczach”, „Midraszu”, „Odrze”, „Fabulariach” i „Tyglu Kultury”. Specjalista ds. projektów edukacyjnych Stowarzyszenia POP-ART.

W podróży transcendentalnej… [W podróży #odc. specjalny]

Pozdrowienia dla Szarloty Pawel