in , , ,

Wielogłos — wirtualny festiwal słowa i obrazu

16 i 17 listopada 2024 odbędzie się pierwsza edycja całkiem nowego festiwalu poświęconego komiksom i innym tworom popkultury. Zapiszcie sobie termin w kalendarzach, bo warto! Za sterami festiwalowymi stanęły osoby doświadczone w popkulturowych tematach, więc gwarantujemy dobrą zabawę.

Festiwal odbędzie się w formule online, a udział w nim będzie całkowicie darmowy. Spodziewajcie się prelekcji, spotkań autorskich, paneli dyskusyjnych i innych atrakcji zarówno dla osób wtajemniczonych jak i dopiero raczkujących w temacie.

Stawiamy na włączanie i różnorodność. Chcemy stworzyć festiwal, który stanie się otwartym i bezpiecznym miejscem okołokomiksowych dyskusji. W programie wydarzenia nacisk postawiony zostanie na zagadnienia związane z herstoriami i kobietami w komiksowie, komiksem queerowym, dostępnością, komiksem internetowym oraz przyjrzymy się rozmaitym gatunkom komiksów. 

Oczywiście szykujemy dla Was o wiele więcej atrakcji — śledźcie nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z kolejnymi zapowiedziami!

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61558477943480

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/7373005209483430

Instagram: https://www.instagram.com/festiwalwieloglos/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC6_d_qjAkrVZmKWLGlWil0A

Ko-Fi: https://ko-fi.com/festiwalwieloglos

LinkTree: https://linktr.ee/festiwalwieloglos

Patronaty i matronaty: betoniarka.net, Yuri Daily.

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

“The Light And Darkness War” [Z półki zdjęte]

Ladies with Guns 2