in , ,

Bohaterem być… “Troll Bridge” Terry’ego Pratchetta [video]

Od kilku dni po Internecie hula zwiastun najnowszej ekranizacji historii ze Świata Dysku, stworzonego przez niezapomnianego, nieodżałowanego sir Terry’ego Pratchetta. Po seriach animowanych (Trzy Wiedźmy, Muzyka Duszy) i filmach telewizyjnych (Wiedźmikołaj, Piekło Pocztowe i Kolor Magii) przyszedł czas na krótkometrażową produkcję, przenoszącą na ekran opowiadanie Trollowy most.

Cohena Barbarzyńcę, najsłynniejszego herosa Dysku, Szanowni P.T. Czytelnicy mieli okazję zobaczyć na ekranie w drugiej części telewizyjnego Koloru Magii, opartej na motywach Blasku Fantastycznego. Tym razem artretyczny bohater i jego szlachetny rumak szukają zwady z odwiecznym wrogiem… trollami podmostowymi.

Ahem.

Za filmem stoi niezależne studio Snowgum Films. Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Daniel Knight. W roli głównej zobaczymy Dona Bridgesa. W posiadanie własnej kopii filmu będzie można wejść za pośrednictwem serwisu crowdfundingowego BackerKit – ceny zaczynają się już od 30$ za wersję cyfrową.

Więcej informacji na oficjalnej stronie filmu: http://www.trollbridge.film/.

Ur. 1980 (to był dobry rocznik, nie tylko dla win). Z zamiłowania nerd. Zapalony gracz, czytacz i oglądacz. Autor bloga Trollowy Most.
Troll chrzestny Stowarzyszenia POP-ART.

Deadpool – 10 – Deadpooliana wybrane [recenzja]

BETONiarka na Pyrkonie [relacje]