fot. Marek Cybulski
in , ,

Charakteryzatornia – zapowiadamy nowy dział!

Marzą Wam się larpy, przedstawienia, festiwale, sesje fotograficzne, a może jakiś nietuzinkowy look? A może kiedykolwiek zdarzyło się wam szperać za materiałami po youtubowych tutorialach, przetrząsać mądrości i dobre rady u wujka Google, bądź podpytywać o tajniki pracy znajomych wizażystów? A mimo to efekt końcowy nie zawsze wychodził “jak na zdjęciu”?

Możecie mi wierzyć, wiedzę praktyczną można zdobywać długo, a co nawet lepsze, można ją zawsze poszerzać. Tym, co już zdobyłam i wypracowałam osobiście w dziedzinie wizażu i stylizacji, chciałabym się podzielić z Wami w “Charakteryzatorni”.

fot. Dariusz Siadak, Jakub Wang, Robert Jop

Z tym zamysłem kolega po fachu zaprosił mnie do współpracy oraz stworzenia na BETONiarce czegoś nowego, poświęconego ‘know how’ w ogólnym pojęciu kreowania wizerunku.

Serdecznie zapraszam do działu, który pozwoli spojrzeć na otoczenie w nietuzinkowy sposób, na rozwinięcie skrzydeł wyobraźni, rozwianie wątpliwości, znalezienie odpowiedzi i pozadawanie pytań.

Co będzie można w nim znaleźć? Od recenzji i alternatywnego wykorzystania produktów kosmetycznych, po wykroje odzieżowe oraz inne zastosowanie elementów stroju. Będą omawiane różne klimaty: od bajkowych po upiorne, od klasycznych po abstrakcyjne. Dla każdego coś się znajdzie.

Będą też zdjęcia, linki oraz kontakt do niezwykłych osób, z którymi po prostu się świetnie współpracuje 🙂

Co ważniejsze, przedstawione techniki wytworzenia danego rekwizytu, części garderoby bądź makijażu nie będą pochłaniać wielkiego budżetu, co zawsze stawiam jako jeden z priorytetów każdego przedsięwzięcia.

fot. Studio na Piętrze

Kamila Maślak aka Louve
Artystka z wykształcenia i upodobań, ukończyła 5-letnie studia Wzornictwa przemysłowego w Koszalinie, na kierunku Komunikacji Wizualnej. Obecnie zajmuje się stylistyką oraz scenografią larpowni Szczecin By Night, gdzie wykonuje swoje projekty odzieżowo-dekoracyjno-charakteryzatorskie.

Jej prace można zobaczyć na fanpage.

W Szczecinie mieszka od 5 lat, w wolnych chwilach zajmuje się fireshow, piercingiem, tatuażem, tłumaczeniami angielsko-polskimi, pozuje do zdjęć oraz przemierza miasto w poszukiwaniu nowinek, które zawsze mogą się przydać w pracy stylistki.

Serdecznie zaprasza zainteresowanych do kontaktu 🙂

Autor Louve

Kamila Maślak aka Louve
Artystka z wykształcenia i upodobań, ukończyła 5-letnie studia Wzornictwa przemysłowego w Koszalinie, na kierunku Komunikacji Wizualnej. Obecnie zajmuje się stylistyką oraz scenografią larpowni Szczecin By Night (https://www.facebook.com/szczecinbynight), gdzie wykonuje swoje projekty odzieżowo-dekoracyjno-charakteryzatorskie.
Jej prace można zobaczyć na fanpage'u: https://www.facebook.com/7ouve/. 
W Szczecinie mieszka od 5 lat, w wolnych chwilach zajmuje się fireshow, piercingiem, tatuażem, tłumaczeniami angielsko-polskimi, pozuje do zdjęć oraz przemierza miasto w poszukiwaniu nowinek, które zawsze mogą się przydać w pracy stylistki.

X-men – God Loves, Man Kills

Cztery Pazury Czarnej Pantery