in , ,

Dodatek do gry Pokémon TCG: Scarlet & Violet -Twilight Masquerade już w sprzedaży!

[Komunikat prasowy]

Kolekcjonerska gra karciana Pokémon z serii Scarlet & Violet doczekała się nowego rozszerzenia. W zestawie znalazł się m.in. legendarny zamaskowany Ogerpon, występujący jako cztery różne typy Tera Pokémon ex.

Firma Pokémon Company International opublikowała najnowsze rozszerzenie do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game, Scarlet & Violet—Twilight Masquerade. Rozszerzenie jest dostępne u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie.

W Scarlet & Violet — Twilight Masquerade gracze mogą spodziewać się spotkania z Okidogi, Munkidori, Fezandipiti i wieloma innymi bohaterami po raz pierwszy w Pokémon TCG. Te Pokémony zostały pierwotnie odkryte w The Hidden Treasure of Area Zero Część 1: The Teal Mask DLC w grach wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet.

Ponadto Legendarny Pokémon Ogerpon pojawi się również w Scarlet & Violet — Twilight Masquerade jako cztery różne Tera Pokémony ex typu Trawa, Ogień, Woda i Walka, oparte na czterech maskach. Gracze będą mogli walczyć z różnymi typami Ogerpona ex, używając Maski Ogra, nowej karty Przedmiotu, która umożliwia im zamianę dowolnego Ogerpona ex w grze na innego Ogerpona ex ze stosu kart odrzuconych.

Rozszerzenie Scarlet & Violet — Twilight Masquerade jest już dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej o Pokémon TCG, odwiedź stronę Pokemon.co.uk/TCG.

Fan popkultury, szczególnie filmów i komiksów.

Animacje na podstawie komiksów dla dzieci – spotkanie klubu dyskusyjnego

Ptyś i Bill. Kłopoty z Billem. Tom 13 [recenzja]