in , ,

Drugi zwiastun “Bohemian Rhapsody”

Do premiery Bohemian Rhapsody musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy, ale w tym czasie możemy obejrzeć drugi zwiastun filmu, który właśnie dzisiaj miał swoją premierę.

Bohemian Rhapsody ma opowiedzieć historię zespołu Queen od momentu założenia zespołu do ich największego koncertu na Stadionie Wembley podczas Live Aid, 13 lipca 1985 roku. Reżyserami produkcji są Bryan Singer i Dexter Fletcher, a za scenariusz odpowiedzialni są Anthony McCarten i Justin Haythe. W rolę członków zespołu wcielili się:
– Rami Malek jako Freddie Mercury,
– Adam Rauf jako młody Freddie,
– Ben Hardy jak Roger Taylor,
– Gwilym Lee jako Brian May,
– Joseph Mazzello jako John Deacon.

Światowa premiera filmu planowana jest na 24 października natomiast Polska na 2 listopada.

Na początek października planowane jest wydanie oficjalnej książki o filmie Bohemian Rhapsody: The Official Book of the Movie autorstwa Owena Williamsa. Książkę przygotowuje wydawnictwo Carlton Books, a wstęp napisali Roger Taylor i Brian May.

Podczas ostatnich koncertów Queen+Adam Lambert w Londynie specjalnie na potrzeby filmu nagrywano odgłosy klaskania do We Will Rock You.

Przypominamy również o możliwości “wystąpienia” w filmie. Wystarczy otworzyć na telefonie https://www.putmeinbohemian.com i zaśpiewać fragment piosenki.

źródło: oficjalne materiały promocyjne film
źródło: oficjalne materiały promocyjne film

Arab przyszłości idzie do szkoły

Zapowiedzi Kultury Gniewu