in , ,

Ben 10 kontra wszechświat: Film [Zapowiedź]

Film o kolejnych przygodach Ben 10 będzie miał swoją wielką, telewizyjną premierę, która odbędzie się 10 października o 12:00 na antenie Cartoon Network! Tym razem chłopiec z pomocą kuzynki Gwen i dziadka Maxa podbije galaktykę.

Pełen fascynujących przygód film skupi się na wydarzeniach z przeszłości bohatera, które uderzają z podwójną mocą, doprowadzając do wielu szkód na całej Ziemi. Ben zmuszony jest podjąć heroiczną walkę i udać się w galaktyczną podróż. W międzyczasie kuzynka Gwen i dziadek Max łączą siły, broniąc planetę pod nieobecność chłopca. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Młody Tennyson musi sprostać kolejnym kosmicznym wyzwaniom. Chłopiec będzie musiał znaleźć sposób, jak bezpiecznie wrócić na Ziemię, aby pomóc ją uratować!

Widzowie zobaczą również najnowsze odcinki z czwartego sezonu „Ben 10”.  Seria stanowi wprowadzenie do filmu i jest specjalną niespodzianką dla wszystkich fanów nastoletniego chłopca! Rodzinka Tennysonów uda się w podróż do Tokio, gdzie będzie na nią czekać mnóstwo przygód i zaskakujących akcji. Emisja od 3 do 9 października o 20:50.

Premiera „Ben 10 kontra wszechświat: Film” odbędzie się w sobotę 10 października o 12:00 na antenie Cartoon Network. Powtórka w dniu premiery o 20:50 oraz w niedzielę 18 października o 12:00 oraz 20:50.

Fenomen Ben 10

Serię o przygodach „Ben 10” obejrzało do tej pory w 2020 roku 2,7 miliona dzieci.* Serial został stworzony i zrealizowany przez Man of Action Entertainment i wyprodukowany przez Cartoon Network Studios. Producentem wykonawczym jest John Fang.

*Źródło: Nielsen NPower Live+7, na podstawie badań przeprowadzonych dla dzieci w wieku 2-11 w Stanach Zjednoczonych.

Dracula [Recenzja]

Tadeusz Baranowski – Do bani z takim komiksem [Recenzja]