in , ,

II połowa 2019 roku w Non Stop Comics [Zapowiedzi]

Niemal od początku wydawnictwo Non Stop Comics jedzie na najwyższym biegu i zasypuje czytelników kolejnymi świetnymi komiksami. Teraz możecie zaplanować swoje wydatki na drugą połowę roku, dzięki katalogowi jaki został właśnie opublikowany przez Non Stop Comics.

Katalog dostępny jest tutaj.

W większości mamy do czynienia z kontynuacjami aktualnie dostępnych serii komiksowych, ale znalazły się w zapowiedziach również zupełnie nowe jak i albumy z zamkniętymi historiami.

Wydawnictwo planuje 19 nowych tytułów. Kontynuowane będą serie Deadly Class, Fear Agent, Lastman i Goon. Kończy powoli wydawanie Odrodzenia (zostały 3 tomy) i Nienawidzę Baśniowa (4, ostatni tom w październiku). Z nowych rzeczy pojawią się Days of Hate (2 tomy) i Coda (3 tomy). Zobaczymy też adaptacje Lovecrafta od Alberto Breccia.

Dla nieco młodszych odbiorców są Nomen Omen i Porcelana, a dla najmłodszych VilleVermine, tegoroczny zdobywca prestiżowej nagrody Fauve Polar SNCF na festiwalu Angouleme. Z komiksów francuskich pojawią się też Reszta Świata 2 i Odyseja Hakima, a z hiszpańskich – Black Holes i kontynuacja Jazz Maynard.

Mój portfel mocno straci na wadze w drugiej połowie roku. A Wasze? 🙂

Declaring, No’s Power

POP-PRL Arnolda Wolińskiego. Kilka słów o projekcie