in , ,

“Jak wytresować smoka 3” [zwiastun]

Wreszcie doczekaliśmy się premiery zwiastuna trzeciej części filmowego cyklu Jak wytresować smoka pod tytułem How to train your dragon: The Hidden world. Premiera filmu jest planowana na 1 marca 2019 roku.

Głosu postaciom ponownie użyczą: Jay Baruchel (Czkawka), America Ferrera (Astrid) oraz Cate Blanchett (Valka). Reżyseriami filmu są Dean DeBlois i Chris Sanders, którzy, wraz z Williamem Daviesem, napisali scenariusz na podstawie książki Cressidy Cowell.

Oficjalny opis fabuły
“Czkawka realizuje swoje marzenie o stworzeniu smoczej utopii, ale smok Szczerbatek poznaje nieoswojoną, dziką partnerkę i oddala się od swojego ludzkiego przyjaciela. Kiedy nadciąga niebezpieczeństwo i pozycja Czkawki jako wodza zostaje wystawiona na próbę, smok i jego jeździec będą musieli podjąć trudną decyzję, by uratować swoich.”

Jak wytresować smoka 3 Czkawka i Szczerbatek będą musieli zmierzyć się z nowym przeciwnikiem – łowcą smoków odpowiedzialnym za prawie całkowite wyginięcie nocnych furii – Grimmelem (F. Murray Abraham).

Inspiracją do stworzenia serii filmów Jak wytresować smoka były książki Cressidy Cowell pod tym samym tytułem. Tłumaczyły one, dlaczego w obecnym świecie nie ma smoków. Trzeci i ostatni film Jak wytresować smoka ma to jednoznacznie wyjaśnić.

Cytując reżysera Deana DeBloisa: “I pozostają pytania: Czy smoki powrócą? Czy smoki nadal istnieją? Wszystkie odpowiedzi zostaną udzielone w trzecim filmie.”

Nowy Trailer Spider-Man: Into the Spider-Verse [video]

Robert Lewandowski w komiksie Marvela