in

Mangowa Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wszyscy wiemy, że Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra już po raz trzydziesty pierwszy, można wspomóc na wiele sposobów — niezaprzeczalnie jednym spośród najbardziej popularnych jest udział w różnego rodzaju licytacjach. W szczególności na Allegro można natknąć się na wiele aukcji oznaczonych specjalną etykietą “31. Finał WOŚP”, która oznacza, że sprzedający zdecydował się na przekazanie pieniędzy z licytacji wspomnianej organizacji charytatywnej.

Wydawnictwo JPF oraz Waneko wraz z wieloma indywidualnymi osobami zdecydowały się wspomóc WOŚP właśnie w ten sposób przekazując m.in. swoje mangi, figurki, breloki, pocztówki Mangowej Orkiestrze Świąteczej Pomocy, która wystawiła je na aukcje, do których link znajduje się tutaj i do których zapoznania się zapraszam. Jak sami piszą, nie spodziewali się, że w tym roku otrzymają aż tak wiele przedmiotów do wystawienia, co tylko zachęca do ich przejrzenia.

Część z nich można licytować tylko do niedzieli, 29 stycznia, ale jest też wiele aukcji trwających do czwartku, 4 lutego.

Głos Betonu

Pucio. Plan dnia