in , ,

Opowieści niesamowite od Fantazmatów

Od dziś, 28 sierpnia, ze strony projektu Fantazmaty można pobierać darmowe drugie wydanie zbioru opowiadań Opowieści niesamowite Marcina Rusnaka. Publikacja dostępna jest w czterech formatach (epub, mobi, pdf, rtf), więc można ją czytać w najdogodniejszy dla siebie sposób.


Świat spustoszony wojną nuklearną, po którym niesie się tajemnicza radiowa audycja. Znaleziona na strychu skrzynka, która… spełnia życzenia? Młody mag oraz geniusz medycyny w gospodzie na odludziu, zmuszeni do współpracy. Zabijane ptaki i magiczny terroryzm. Świadectwo i ostrzeżenie przekazane przez obcą rasę… A może wcale nie tak obcą?

Opowieści niesamowite Marcina Rusnaka to trzynaście opowiadań, prawdziwy literacki tygiel, w którym mieszają się najciekawsze konwencje współczesnej fantastyki: fantasy, cyberpunk, post-apokalipsa, groza. To trzynaście wyśmienitych tekstów, które zabiorą Was w światy i miejsca, w których niekoniecznie chcielibyście się znaleźć. Dodatkowo drugie wydanie zawiera premierowe opowiadanie Zaginięcie Benedicta Constantine’a.

Zbiór opowiadań znajduje się -> TUTAJ <-

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Wrześniowe nowości Egmontu

Sny umarłych. Spotkanie promocyjne [Szczecin]