in , ,

Październikowe zapowiedzi komiksowe od Nagle! [plus darmowe fragmenty]

Nagle Comics darmowe fragmenty wprowadza chyba na stałe — do październikowych nowości także udostępnił linki. Koniec z kupowaniem kota w worku!

JUNKYARD JOE

Autorzy: Geoff Johns (scenariusz), Gary Frank (rysunki)
Format/oprawa/liczba stron: 170 × 260, miękka, 200
Data premiery: 11.10.2023 r.

Opis: Kolejna po Geigerze odsłona cyklu o Nieznanej Wojnie autorstwa Geoffa Johnsa i Gary’ego Franka. Tym razem w zupełnie innej konwencji, bardziej kino nowej przygody niż tradycyjne postapo. Współczesne prowincjonalne amerykańskie miasteczko, Muddy’ego Davisa, emerytowanego rysownika, który zasłynął gazetowym komiksem o robocie-żołnierzu zwanym Junkyard Joe, prześladują wspomnienia z wojny w Wietnamie. Niespodziewanie koszmary z przeszłości wracają, gdy tropiony przez grupę bezwzględnych zabójców pierwowzór komiksowego bohatera pojawia się w drzwiach domu Muddy’ego.

Dla fanów: E.T., Chappie, Iron Giant

Wiek: 14+

Darmowy fragment.

LUTHER STRODE

Autorzy: Justin Jordan (scenariusz), Tradd Moore (rysunki)
Format/oprawa/liczba stron: 170 × 260, miękka, 544
Data premiery: 11.10.2023 r.

Opis: Klasyczna historia o bohaterze obdarzonym nadprzyrodzonymi mocami, ale w wyjątkowo krwawym i bezkompromisowym ujęciu. Główny bohater, Luther Strode, jest typowym nieśmiałym nastolatkiem, który dzięki znalezionemu w przypadkowym komiksie ogłoszeniu decyduje się rozpocząć sekretny program treningowy znany jako Metoda Herkulesa. W efekcie zyskuje nadludzką siłę, szybkość i zdolność błyskawicznej regeneracji ran. Staje się również celem ataków mrocznych i okrutnych sił, których głównym zadaniem jest strzeżenie sekretu Metody Herkulesa.

Dla fanów: Kick-Ass, Maska, Misfits, Deadpool, Invincible

Wiek: 16+

Darmowy fragment.

SAINT-ELME, TOM 2

Autorzy: Serge Lehman (scenariusz), Frederik Peeters (rysunki)
Format/oprawa/liczba stron: 214 × 280, twarda, 80
Data premiery: 11.10.2023

Opis: Z pozoru spokojne, idyllicznie położone Saint-Elme kryje mroczne sekrety. Przekonuje się o tym detektyw Franck Sangaré, który realizując z pozoru proste zlecenie, zupełnie nieświadomie wywołuje lawinę nieoczekiwanych zdarzeń. Tak o pierwszym tomie Saint-Elme pisał Tomasz Bagiński: “Eksploracja szemranego podbrzusza małego miasteczka. Śmiech, absurd i ironia mieszają się z krwią, narkotykami i mrokiem w sposób niejednoznaczny i ludzki. Dobrze napisane, znakomicie „wyreżyserowane”, z dużą dbałością o postaci. Chce się czytać dalej”.

Dla fanów: Miasteczko Twin Peaks, Fargo

Wiek: 16+

Darmowy fragment.

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Darmowe fragmenty komiksów od Nagle! Comics

Nagranie spotkania z Falauke