in ,

Tam, gdzie pada cień – zapowiedź

22 maja swą premierę miała najnowsza powieść Eweliny Miśkiewicz pt. Tam, gdzie pada cień. To niepokojący thriller, który pozwoli czytelnikowi zagłębić się w mroczną tajemnicę wielopokoleniowej rodziny oraz odpowiedzieć na pytanie: czy spełnione marzenia mogą zamienić się w największy koszmar? A także odkryć, co kryje się tam, gdzie pada cień…

Gdy nagle umiera matka, budowane misternie szczęście zaczyna się sypać jak domek z kart. Na jaw wychodzą brak zaufania, dawne żale i nierozwiązane konflikty. W dodatku nakręca się spirala kłamstw, w którą uwikłani są wszyscy domownicy.

Ale zanim odeszła matka, zniknął ktoś jeszcze…

Zajrzyj za zasłony domu, który miał być spełnieniem marzenia z dzieciństwa, a stał się przystanią, którą nie tak łatwo opuścić. Nowa powieść Eweliny Miśkiewicz to niepokojący thriller psychologiczny w klimacie domestic noir, przy którym zaczniesz uważniej patrzeć na każdy cień rzucany przez okna. Przyglądają się tobie, kiedy myślisz, że nikt cię nie obserwuje.

Wkraczając w świat tej powieści, przygotujcie się na burzę emocji. Język was zaczaruje, intryga będzie zwodzić, a niepokojący klimat sprawi, że długo jeszcze nie poczujecie się bezpieczni nawet we własnym domu… – Anna Klejzerowicz

Nie odłożycie książki, dopóki nie rozszyfrujecie zagadki tej ukrytej w cieniu rodziny! – Marta Guzowska

EWELINA MIŚKIEWICZ – pasjonuje się czytaniem oraz pisaniem. Kocha zwierzęta, lubi długie spacery, uwielbia dobrą kawę. W swoich książkach pisze o kobietach, w dużej mierze o kobiecej przyjaźni, nie stroniąc przy tym od ważnych i trudnych tematów. Mieszka w Tarnobrzegu, ma dwie kotki, a najprzyjemniejszy dla niej moment w ciągu dnia to ten, kiedy może usiąść w fotelu, w towarzystwie dobrej książki, smacznej kawy i kota na kolanach.

Ptyś i Bill. Kłopoty z Billem. Tom 13 [recenzja]

Astronom [recenzja]