in , , ,

Zapowiedź nowych tytułów od wydawnictwa Studio JG

Wydawnictwo Studio JG nie zwalnia tempa i równocześnie z tytułami, które będą miały swoją premierę na Jesiennym Festiwalu Mangowym, zapowiada wydanie kolejnych dwóch mang. Ich premierę zaplanowano na grudzień tego roku, a będą to:

SENSEI, MOU DAME DESU

Gatunek: yaoi, komedia
Autor: Chiaki Kashima
Liczba tomów: 2
Format: B6+
Premiera: grudzień
Kategoria wiekowa: 18+

Opis fabuły

Redaktor Masumi Shishio niespodziewanie zostaje przeniesiony do zupełnie obcego mu świata – działu mang boys’ love. Niezrażony wyzwaniem szybko rusza na poszukiwanie nowych talentów i oferuje współpracę Miss Akkinie, początkującej rysowniczce. Ku jego zaskoczeniu na spotkanie przychodzi jednak nie autorka, lecz… autor – niepozorny pracownik biurowy, Satoru Akiba. Czy tak niedoświadczony duet da radę stworzyć poczytną mangę BL?

SAYONARA SORCIER

Gatunek: josei, historyczny, dramat
Autor: Hozumi
Liczba tomów: 1 (omnibus 2w1)
Format: A5
Premiera: grudzień
Kategoria wiekowa: 14+

Opis fabuły

Theodorus van Gogh to młody handlarz dziełami sztuki, znany ze swojej smykałki do interesów i nieszablonowego sposobu myślenia. W dziewiętnastowiecznym Paryżu, gdzie malarstwo postrzegane jest jako domena elit, zawzięcie stara się dotrzeć ze sztuką do przeciętnego człowieka. Gdy do miasta przyjeżdża jego starszy brat Vincent, Theodorus postanawia wykorzystać jego talent, aby wstrząsnąć skostniałym światkiem artystycznym. Czy razem zdołają udowodnić światu, że sztuka rodzi się z pasji, w obliczu której podziały klasowe przestają mieć znaczenie?

W trochę „starszym” kinie

Zapowiedź nowego tytułu od wydawnictwa Kotori