in , , ,

Zapowiedzi nowych tytułów od wydawnictwa Waneko

Wydawnictwo Waneko oglosiło plany wydania kolejnych dwóch tytułów jednotomówek, których premiera będzie miała miejsce w maju i czerwcu tego roku. Będą nimi poniższe tytuły:

SHINAI NARU GENE E (Tytuł roboczy: DEAR GENE)


Gatunek: dramat, romans, obyczajowy, boys love, wątki historii LGBTQ XX wieku, 18+
Autor: Kaya Azuma
Liczba tomów: 2, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Cena: 34,99 zł
Premiera: 18 maja 2023

Opis fabuły

Gene odwiedza w Nowym Jorku swojego wujka Trevora. W jego gabinecie znajduje zapisany zeszyt. Ku jego zdziwieniu na wielu stronach zauważa imię „Gene”, choć nie chodzi o niego samego.
Zima 1973. Prawnik Trevor gubi bardzo ważne dokumenty. Odnajduje je Gene, który sprząta w jego miejscu pracy i zwraca zgubę. Dodatkowo wyjawia, że mieszka w kotłowni. Nie mogąc zostawić nieszczęśnika na mrozie, Trevor w ramach podziękowania zaprasza go do środka i proponuje pracę jako pomoc domowa. Mieszkanie z kulturalnym, pięknym młodzieńcem, który okazuje się być byłym amiszem i zachowuje się, jakby przybył ze średniowiecza, przynosi będącemu gejem prawnikowi zarówno zazdrość, jak i pełne spokoju szczęście.

SAYONARA ERI (Tytuł roboczy: Żegnaj, Eri)

Gatunek: shounen, dramat, obyczajowy, psychologiczny
Autor: Tatsuki Fujimoto
Liczba tomów: 1, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Cena: 24,99 zł
Premiera: 16 czerwca 2023

Opis fabuły

Cierpiąca na śmiertelną chorobę matka Yuuty prosi go, by uwiecznił na filmie jej ostatnie chwile. Chłopak nagrywa godziny materiału – od ciepłego, matczynego uśmiechu do jej ostatniego tchnienia w szpitalu.
Jakiś czas później Yuuta postanawia odebrać sobie życie, skacząc z dachu szpitala. Spotyka tam jednak dziewczynę, Eri. Zachwycona jego filmem proponuje mu nakręcenie nowego, w którym zatrą się granice między fikcją a rzeczywistością…

Złote Kurczaki 2022 LAUREACI

Seria o Kreciku [recenzja]