in , ,

Eustachy – zbiórka crowdfundingowa na komiks!

Ruszyła zbiórka crowdfundingowa na album o Eustachym, nienawidzącym ludzi szamanie z Bieszczad!

Eustachego można też nazwać swego rodzaju terapeutą. Co prawda zamiast ziółek czy kozetki Eustachy stosuje bardziej sprawdzone metody – siekiery, zaklęcia, strzelby oraz pięści.
Należy również nadmienić, że jego klientela (bynajmniej nie z własnej woli) składa się z potworów i maszkar wszelakich.
Jak pokonać robo-zombie? Dokąd idą dusze wrestlerów? Czy Marilyn Manson opętał driady? Na te i inne pytania poznacie odpowiedzi na kartach sześciu komiksów oraz trzech opowiadań! Spakujcie proziaki, naostrzcie scyzoryki i dajcie się porwać szalonej przygodzie w pulpowym stylu!

Antologię można dostać w dwóch wersjach – standardowej oraz reżyserskiej. Ta pierwsza to 80 stron komiksów, opowiadań, ilustracji i ciekawostek w miękkiej oprawie. Natomiast druga, limitowana, to twarda oprawa, a w środku 150 stron z dodatkiem scenariuszy, bonusowych ilustracji i nowy opowiadaniem.

Za scenariusze i opowiadania odpowiada Paweł Kicman, a wśród rysowników i rysowniczek między innymi Łukasz Pawlak (Grand Prix na 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi), Maciek Pałka („Jak schudnąć 30 kg?”, seria „Dampc”) czy Karolina Plewińska.

Kampania dostępna jest pod adresem https://wspieram.to/eustachy.
Oprócz komiksu w jednej z dwóch dostępnych wersji, można również zakupić oryginalne plansze komiksowe.

Patronat medialny sprawują: Zagrano.pl, Panteon.pl oraz Avalon – Marvel Comics.

Dr. Stone – tom 1 i 2 [Recenzja]

Zabić Drozda [Recenzja]