Polski student-superbohater Nieustraszony Szpak stawia czoła swojemu pierwszemu poważnemu przeciwnikowi!
Szymon próbuje okiełznać swoje nadludzkie moce. Po raz pierwszy zakłada kostium i niemal od razu zostaje rzucony na głęboką wodę – musi zmierzyć się ze zdeformowanym psychopatą nazywającym siebie Śmiercią… Czy da sobie radę? Jakie piętno jego heroiczne hobby odciśnie na życie prywatne? Czy opinia publiczna go pokocha, czy znienawidzi?
+ kolejna część przygód Wilczura – tajemniczego mężczyzny bez pamięci, który stara się przetrwać na Dworcu Centralnym w Warszawie.
+ trzeci komiks niespodzianka!
Zeszyt ten będzie dostępny w trzech wariantach okładkowych, w tym wariant ULTIMATE do którego wydawca doda losowo 2 pocztówki ze Szpakiem.