in , , , ,

Pucio rośnie zdrowo

[zapowiedź]

Fani Pucia również niedługo otrzymają nową książeczkę do kolekcji. 22 lutego do księgarni trafi Pucio rośnie zdrowo.

Opis wydawcy:

Pucio jest zawsze chętny do zabawy! Poćwicz razem z nim: pomachaj rękami, pokiwaj głową i potup wesoło! A potem pomóż mu wybrać ubranie – jakie będzie najlepsze zimą, a jakie latem? 
Pucio uwielbia również jeździć na torze rowerowym. Wkłada wtedy swoje odjazdowe ochraniacze i… zaraz, zaraz, czy czegoś tu nie brakuje? Podpowiesz mu, o czym zapomniał? Co za pech, nie ma też bidonu! Teraz trzeba kupić coś do picia. Zrób z Puciem zdrowe zakupy na straganie.
To był fantastyczny, choć męczący dzień. Po zabawie trzeba umyć ręce, zjeść pyszną kolację i odpocząć. Ty też odpocznij – jutro znowu pomożesz Puciowi rosnąć zdrowo!

Pucio to seria książeczek autorstwa dr n. hum. Marty Galewskiej-Kustry, logopedki, pedagożki dziecięcej, pedagożki twórczości i pisarki. Za ilustracje odpowiada Joanna Kłos. Książeczki opowiadają o codziennych perypetiach tytułowego Pucia, jego siostry Misi, brata Bobo i rodziców. Seria kierowana jest do dzieci w wieku od narodzin do 6 lat. Jej głównym celem jest wspomaganie rozwoju mowy oraz wprowadzenie podstawowych zasad gramatyki u dzieci.

Tytuł: Pucio rośnie zdrowo
Autor: Marta Gralewska-Kustra
Ilustracje: Joanna Kłos
Data wydania: 22 lutego 2023
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Kolejny film animowany Sword Art Online w polskich kinach

Złote Kurczaki 2022 finaliści