in , ,

Rusza kolekcja “Conana Barbarzyńcy”

Od dziś w kioskach dostępny jest pierwszy numer Conana Barbarzyńcy, który zatytułowany jest Czerwone ćwieki. Kolekcja dostępna jest nakładem wydawnictwa Hachette.

“Dawno temu, w erze hyboryjskiej, młody Cymeryjczyk, Conan, opuszcza swą ojczyznę i wyrusza w świat. Chciwy najemnik, ale też człowiek honoru, barbarzyńca – ale obdarzony czułością, żyje od jednej przygody do drugiej. Uzbrojony w miecz przybywa do opuszczonych miast, walczy z najstraszliwszymi potworami i stawia czoła czarownikom o złych intencjach…” – tak serię reklamuje wydawnictwo.

W ramach kolekcji planowane jest wydanie 75 numerów, które ukazywać będą się stopniowo co dwa tygodnie. W sumie więc na zbieranie przeznaczymy 3 lata.

Wydawnictwo oczywiście zapewnia możliwość prenumerowania serii. Dla osób, które się zdecydują przewidziane są gifty i nieco niższa cena. Do szczegółowych informacji na ten temat odsyłam na stronę https://conan-kolekcja.pl/.

Doktorant w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Redaktor „Zeszytów Komiksowych”. Publikował m.in. w „Pograniczach”, „Midraszu”, „Odrze”, „Fabulariach” i „Tyglu Kultury”. Specjalista ds. projektów edukacyjnych Stowarzyszenia POP-ART.

2 Comments

Świat na tabsach

Zabiłem wszystkich moich przyjaciół i zostałem ropuchą