in , ,

Spotkanie z Luizą Malinowską i “Dziewiątym Echem”

5 października o godz. 18.00 zapraszamy na kolejnego lajwa na Kanale Książkowym. Tym razem gościnią spotkania będzie Luiza Malinowska. Spotkanie poprowadzi Marta Kostecka. Będzie możliwość zadawania pytań na żywo, do czego gorąco zachęcamy. Patronat nad wydarzeniem objęły portale betoniarka.net i webkomiksy.pl.

Luiza Malinowska

W godzinach pracy malarka jedwabiu, nieprzyzwoicie wczesnym rankiem autorka webkomiksu Dziewiąte Echo. Mieszka w Krakowie, którego architekturę przekuwa na miejskie krajobrazy pełne słońca, latających statków, zjaw, przekupek i magów. Obecnie pracuje nad kolejną częścią historii swoich opierzonych postaci, tym razem w wersji papierowej.

Dziewiąte Echo

Webkomiks fantasy dostępny za darmo na portalu Webkomiksy.

Wróżbita Theo rusza na północ, by wypełnić swoje przeznaczenie. Dziewczyna poznana przed laty – Aksio, obecnie strażniczka miejska – staje na drodze wróżbity, jakby ich spotkanie było zapisane w gwiazdach. Aksio i Theo, kierowani przez Białego Wilka, razem szukają sposobu na uratowanie pani magów, mając się coraz bardziej ku sobie.

Czy ukochana przez lud władczyni naprawdę potrzebuje czyjejkolwiek pomocy? – Co więcej — czy ludzie faktycznie mają za co ją kochać?

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Październikowe zapowiedzi komiksowe od Kultury Gniewu

Contriction. Recenzja komiksu