in , ,

#mniesiepodoba24 [Melmadedooks]

Mel Milton aka „Melmadedooks” pracuje w branży kreatywnej od 20 lat, z których wiele spędził poświęcając grom. Ma doświadczenie w dużych studiach takich jak Disney. Obecnie jest Visual Designerem w studiu K12. Mel pracował również nad książkami dla dzieci.

W jego stylu widać te „disneyowskie” krągłości i poczciwość w oczach przedstawianych postaci. Ja nie czyniłbym z tego zarzutu. Jest przy tym bardzo aktywny w sieciach społecznościowych..

O sobie mówi podczas wywiadu mówi tak: „Urodziłem się na Filipinach w 1970 roku. Zawsze byłam rysownikiem, ale nigdy nie myślałam poważnie o rysowaniu, dopóki nie skończyłam 30 lat. Gdy poznałam żonę, zdałam sobie sprawę, że chcę być najlepszym człowiekiem, jakim mógłbym być i zrobić coś by być kochanym. W wieku 33 lat dostałem swoją pierwszą grę do opracowania. Byłem wtedy bardzo podekscytowany. To był powiew świeżego powietrza, żeby móc zrobić coś, co kocham.

Moje nastoletnie życie było bardzo niespokojne. Większość z tych lat upłynęła pod wpływem narkotyków i alkoholu. Z imieniem Melvin i ważąc 99 funtów  po okresie bycia bezdomnym, dołączyłem do marynarki wojennej. Zostałem z niej wyrzucony  po 9 miesiącach. Przez kilka ostatnich lat robiłem dziwne rzeczy.

Gdy miałem 21 lat trafiłem do Nowego Jorku, aby znaleźć tam moją artystyczną stronę. Mój brat z Utah poprosił mnie bym przemyślał, to i pozostał z nim. Mieszkałem tam 15 lat. Utah ma ogromną liczbę niesamowitych artystów. Poznałem tam moją piękną żonę Anne tutaj i mam nadzieję, że pewnego dnia sprawię, że będzie ze mnie dumna. Niedługo ukończę „Animationmentor” a moja  podróż trwa…”

Obecnie prowadzi kampanię Kickstarter dla swojej książki “Mel made Dooks”.

Blog: http://melmade.blogspot.com/
Instagram: https://www.instagram.com/melmadedooks/
Kickstarter: https://www.kickstarter.com/projects/melmadedooks/mel-made-dooks-an-art-book

Polish Porno Graphics. Konkurs dla debiutantów

Kampai! Integracja fandomu m&a [Szczecin]