in , ,

“Thor: Ragnarok” na Blu-ray i DVD

Już 14 marca premierę na Blu-ray i DVD będzie miał Thor: Ragnarok. W filmie, który w kinach pojawił się w październiku zobaczyć możemy m.in. Chrisa Hemsworth’a (Thor), Toma Hiddlestona (Loki) i Cate Blanchett (Hela).

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – “zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!


Dodatki do wersji Blu-ray:
– Reportaże: Odkryj w sobie Thora, Twarde Kobiety: Hela i Walkiria, Korg, Sakaar: na granicy światów, Inspiracje twórców
– Gagi
– Spotkanie z Darrylem
– 10 lat Marvel Studios – ewolucja bohaterów
– Sceny niewykorzystane
– 8-bitowe wizualizacje: Bitwa statków na Sakaar, Ostateczna bitwa na moście
– Komentarz audio

Doktorant w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Redaktor „Zeszytów Komiksowych”. Publikował m.in. w „Pograniczach”, „Midraszu”, „Odrze”, „Fabulariach” i „Tyglu Kultury”. Specjalista ds. projektów edukacyjnych Stowarzyszenia POP-ART.

Zajdel, z czym się to je?

Pyrkonowe zapowiedzi mangowe