in , ,

To ja go tnę! [Roll Player: Potwory i Sługusy – zbiórka na wspieram.to]

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

W tym celu bierzesz worek z kilkudziesięcioma kośćmi, stos kart i razem z kilkoma innymi zapaleńcami grasz w Roll Player (polskie wydanie – Ogry Games, 2017 r.). Kiedy drużyna jest już zebrana – wypadałoby postawić przed nią jakieś wyzwanie. Na spragnionych kontynuacji czeka dodatek – Roll Player: Potwory i Sługusy, na wydanie którego wydawnictwo Ogry Games właśnie rozpoczęło zbiórkę w serwisie wspieram.to.

I attack the darkness!

Roll Player to eurogra o budowaniu postaci gracza w systemie RPG inspirowanym Dungeons & Dragons, za pomocą mechaniki układania kości (dice placement). Dodatek wprowadza nowe opcje budowania swoich postaci (dzięki kościom wzmocnienia) oraz nowe mechaniki – polowania na Sługusów i konfrontacji z Potworami (dzięki kościom walki i kartom Przygód). Dodano także nowe karty broni, pancerzy i umiejętności oraz nowe rasy i klasy postaci. Dzięki dodatkowi będzie także można w końcu zagrać w pięć osób.

Kampania potrwa do 12 czerwca 2018 r. Projekt zostanie zrealizowany jeśli uda się zebrać 40 tysięcy zł. Na chwilę obecną zebrano już ponad 20 tysięcy. Jeśli pośpieszycie się z zadeklarowaniem wsparcia – macie szansę na ciekawsze nagrody niż spóźnialscy wspierający.

Ur. 1980 (to był dobry rocznik, nie tylko dla win). Z zamiłowania nerd. Zapalony gracz, czytacz i oglądacz. Autor bloga Trollowy Most.
Troll chrzestny Stowarzyszenia POP-ART.

Þríhnúkagígur [W podróży #10]

Dzień Darmowego Komiksu w Poznaniu [relacja]