in , ,

Warsztaty podczas BETON 2018 [zapisy]

Podczas szczecińskich spotkań z popkulturą BETON 2018 odbędą się warsztaty komiksowe adresowane do różnych grup wiekowych. Trwają zapisy, wciąż są wolne miejsca, więc zapraszamy!

Warsztaty komiksowe dla dzieci. Prowadzenie: Edyta Bystroń.

10.00-11.30, sobota, 17 listopada 2018, Dom Kultury 13 Muz.

Warsztaty dla dzieci w wieku 9-14 lat.

 

Warsztaty komiksowe dla młodzieży i dorosłych. Prowadzenie: Bartek „Henryk” Glaza.

10.40-13.10, sobota, 17 listopada 2018, Dom Kultury 13 Muz.

Warsztaty dla dorosłych i młodzieży w wieku 14+.

Warsztaty są bezpłatne, gwarantujemy też materiały warsztatowe.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia mailowe: stowarzyszeniepopart@gmail.com

 

O prowadzących:

Edyta Bystroń – jest autorką publikacji niezależnych, takich jak Nie chcę się bać, Dziwadła, Na koniec wszystko spłonie. Jej prace można przeczytać w wybranych antologiach (Prace i robótki, Komiks wierszem po ukraińsku, Komiks Kobiecy) oraz zinach (Mydło, Biceps, Beton, Sama kupi kwiaty).
W roku 2016 otrzymała nagrodę Złote Kurczaki dla niezależnych artystów/wydawnictw komiksowych w kategoriach Rysownik Roku 2015 i Scenarzysta Roku 2015 za komiks Nie chcę się bać.
Jest absolwentką Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Prowadzi autorskie warsztaty komiksowe dla dzieci i młodzieży.

HENRYK – pseudonim, którym podpisuje się Bartek Glaza. Samouk, komiksiarz, pedagog. Debiutował komiksem Tylko Spokojnie (wyd. Kultura Gniewu), opowiadającym o zmaganiach z nowotworem. Laureat nagrody za debiut roku 2017 na Komiksowej Warszawie oraz dwukrotny zdobywca Grand Prix na MFKiG w Łodzi (do scenariuszy Bartosza Sztybora). Publikował w zinach i czasopismach (Warchlaki, Biceps, Pismo). Pracuje w studiu animacji Yellow Tapir Films.

< POWRÓT

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Wernisaż wystawy Karola Kalinowskiego “Bohaterowie Kosmosu”

Grudniowe zapowiedzi od KBOOM